tomasstir325

Věříte, že ve vesmíru nejsme sami?

Nejlepší odpověď
Awe

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

Špatně položená otázka.UFO je ve zkratce neindetifikovatelný létajicí objekt.Pokud se ptáš na život jinde ve vesmíru tak ano
Doplňuji:
Pokud jsme ve vesmíru opravdu jediní,tak je to plýtváni místem :)

Další odpovědi
led

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

Ešte nepoznáme zem, po ktorej chodíme, vodu, v ktorej sa plavíme, ani vzduch v ktorom lietame, ako by sme poznali niečo, čo je trochu ďalej od nosa, keď nepoznáme ani to, čoho sa dotýkame.
Život vo vesmíre jestvuje, nie sme sami, otázka je, v akej forme je ten život. V podobe, ktorú nám predkladajú filmári, či spisovatelia, alebo vo forme, ktorú vidia vedci? To všetko sú naše predstavy, na základe našich "mikro"znalostí, našich skúseností, našej fantázie. To aby mimozemšťan bol humanoid, nie je podmienka života vo vesmíre.
Pre pračloveka je i lietadlo akýsi neznámy lietajúci predmet, na ktorý ani nereaguje, pretože je to preň veľké neznámo (záber z filmu o praveku, kde nik z výrobného štábu si nevšimol počas nakrúcanie prelietajúce lietadlo, až na to upozornil, počas premietania v kine, všímavý divák)

suaeda

Asi ano.

Doplňuji:
Pravděpodobně nebudeme jediná civilizace. Výhodou vesmíru je, že je tak obrovský a nikdo nikoho druhého nenarušuje. Navíc naše civilizace zatím není tak vyspělá abychom mohli vědět víc. Přirovnal bych ji tak do období starověku. První mořeplavci se báli na svých nekvalitních menších lodích pustit dál od pobřeží a vyplout na širé moře a poznávat nové krajiny.

BeryBery

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

pevně věřím že je vesmír plný života, jen se asi nikdy nepotkáme. A proč taky :)
Já musím pracovat abych uživil rodinu a oni tam jistě taky :)

Elk

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

Doplňuji:
Nemyslím, že jsme to nejlepší, co příroda kdekoli ve vesmíru vytvořila. Že o tom nevíme ještě neznamená, že to nemůže být. Nejsme sami, ale jsme určitě nejnafoukanejší barbaři ve sluneční soustavě, ba možná i daleko a daleko za ní.

dudu

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

anonym

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

prectete si knihy od tibet lamy LOBSANGA RAMPY,treba ja verim ,atd a poznate jak je to doopravdy,vse tam popisuje

mojitek

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

Představa,že bysme byli ve vesmíru sami je dost -perverzní a naprosto nemožná. Hlavně nechápu jak může někdo prohlásit-že je to nemožné-to je dost úsměvný vzhledem k tomu,že nevíme ani to co je v našich oceánech na naši vlastní Zemi,natož na jiných planetách.Nemáme prozkoumány ani nejbližší sousední planety.Jenom podotýkám,že v naší galaxii(mléčné dráze) je přibližně 100 miliard hvězd/planet.To,že např. Frantovi ještě nezazvonili u dveří mimozemšťani ještě neznamená že neexistují.

Liliana Steh

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

Doplňuji:
Pokud by tu nebyl ještě někdo bylo by to strašné plýtváním místem.

jentakneres

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

lilalola69

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

MonkeyKing

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

Doplňuji:
Nevěřim na ty zelený mužíky a Putin, kterej sestřeluje létající talíře, ale určitě někde o pár světelných let dál budou nějací mikroby hluboko v zemi.

Calimë

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

Doplňuji:
když vezmete v potaz velikost naší civilizace = spánembohem dejme tomu hlavní/vnitřní orbit sluneční soustavy, je to jenom „zrnko písku“ oproti zbytku vesmíru. a protože já počítám, že „nejsme sami“ znamená jakoukoliv organickou formu mimo zemi a naše vlastní sondy atd., je celkem představitelné, že alespoň někde musí být nějaká ta buňka a kdoví, třeba i nějaký ten primitivní živočich.
to všechno je ale jenom spekulace

Zbynas

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

Doplňuji:
Protože vesmír je teoreticky nekonečný (no, konečný je, …) ale jeho rozloha je tak velká, že pravděpodobnost, že tu nejsme sami (ať už by šlo jen o jednobuněčné organismy nebo tak něco) je strašně moc vysoká, nebál bych se tvrdit min. přes 90 procent

klumprt

Asi ano.

Doplňuji:
Pravděpodobně nejsme sami, ale pravděpodobně se nikdy o jiných formách života nedozvíme, neb jsou (byly, budou) příliš daleko nebo v příliš vzdálené době (což je vlastně totéž).

Vesmír je dost veliký na to, aby planet, na kterých je život bylo více. Podobně jako je na světě dost lidí, aby aspoň jeden měl stejné otisky prstů jako já. Ale to, že se o té živoucí planetě dozvíme, je asi tak pravděpodobné, jako že ten člověk se stejnými otisky bydlí ve stejném paneláku.

luckáá

Asi ano.

anonym

Nevím, nemůžu se rozhodnout.

zjentek

Asi ano.

zajímalo by mě, co má první otázka v anketě společného s neidentifiko­vatelnými létajícími objekty

briliant

Nevím, nemůžu se rozhodnout.

atom

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

Gami.Pet

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

Josef 2000

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

Littl3

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

melanie

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

Melkor

Ne, je to absolutní nesmysl.

Je to velice, ale opravdu velice nepravděpodobné, tak nepravděpodobné až nemožné…

Klára K.

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

kobranek

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

dohan kral

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

Doplňuji:
nemam důkazy ale nikdy nerikej nikdy v tom nasem svete je mozne i nemozne.a proto si myslím ze nejsme ve vesmiru sami

bestanswer

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

Funna

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

Momo123

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

Respekt

Asi ano.

LuK4S3k CZ

Asi ano.

Human

Asi ano.

Meruňka272

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

magor147

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

BaRuNiCe

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

The Doctor

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

pája139

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

Marty21

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

Monyszek

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

anonym

Asi ne.

mr. X

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

Photoguy

Nevím, nemůžu se rozhodnout.

danyy

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

England1522

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

cipango

Nevím, nemůžu se rozhodnout.

Doplňuji:
Možná ne, snad ano.

bandys

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

Určitě..Myslím si,že i my nepocházíme z naši planety resp. z naší galaxie(domněn­ka)…Myslím si,že i naše prvotní podoba např.:dopadem asteroidů,na níž byla naše prvotní forma života se dostala na tuhle planetu a vše bylo jinak,než se domníváme…

Dumbo

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

anonym

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

PuknPakla

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

Taily

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

Bummer

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

huxa

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

paliska220Be

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.

Andrej99

Ano, ve vesmíru určitě nejsme sami.