Mirdas

Věříte na předtuchy ?

Skoro před dvaceti lety jsem se seznámil na jednom srazu s bezva dívkou.
Od té doby jsme se neviděli a ani o sobě neslyšeli.

Dnes jsem čekal na vlak a z ničeho nic jsem si na onu dívku, bez jakýchkoliv důvodů, vzpomněl co asi dělá a jak po těch letech vypadá.
Vlak přijel a ona v jednom kupé seděla. Samozřejmě jsme se poznali a popovídali.
Ale proč jsem si na ni vzpomněl právě dnes ?
Doplňuji:

Máte podobné zkušenosti ?
_

Nejlepší odpověď
zzzzz

Já na předtuchy věřím, nejde to vysvětlit, ale někdy prostě víme, že něco přijde. Mozek je neprobádána oblast:-))
Doplňuji:
Mám, ale většinou tuším to smutné ☹ a o tom mluvím nerada.

Další odpovědi
beer

Na předtuchy sice nevěřím, ale celý náš život se skládá ze spousty drobných záležitostí a hlavní roli zde hraje často náhoda.
Podobných situací jsem zažil už spoustu..

Vacalvojil

Mám předtuchu že zmáčknu tlačítko odeslat.. ale je to jenom předtucha ;)
Doplňuji:
předtuchu, že
Já ho opravdu zmáčkl!

anonym

Věřím,je to někdy osud.
Hezkej příběh cos zažil.

marci1

Něco jako předtucha musí existovat. Stalo se mi to už několikrát, bohužel spíše smutné předtuchy. ☹

anonym

To je způsobeno telepatií, že jsi cítil její myšlenky.Mě se občas stává, že najednou vím, že se něco za chvíli stane , a za okamžik se ta situace vytvoří.Je to odezírání následující budoucnosti.Podobná věc je , že někdo ví těsně před hovorem, že mu ten dotyčný zavolá.

Dane

Na předtuchy, které vznikají jaksi z ničeho nic nevěřím.. I ty nervové vzruchy mají nějaký původ, který lze vysvětlit. Jenomže to by člověk musel nejprve rozumět např. tomu, jak funguje jeho mozek. (A to je teprve v plenkách. 🙂

Mc Merkurion

jo,věřím na osud a mám předtuchu,že něco přide,a místo toho mi kolikrát utekla dobrá šance…