Avatar uživatele
Mirdas

Věříte na předtuchy ?

Skoro před dvaceti lety jsem se seznámil na jednom srazu s bezva dívkou.
Od té doby jsme se neviděli a ani o sobě neslyšeli.

Dnes jsem čekal na vlak a z ničeho nic jsem si na onu dívku, bez jakýchkoliv důvodů, vzpomněl co asi dělá a jak po těch letech vypadá.
Vlak přijel a ona v jednom kupé seděla. Samozřejmě jsme se poznali a popovídali.
Ale proč jsem si na ni vzpomněl právě dnes ?
Doplňuji:

Máte podobné zkušenosti ?
_

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? Drap, suaeda, zzzzz, gagaga, marci1, honza001, mike beneš, Dane, Nazdar Bazar, anonym před 3582 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Já na předtuchy věřím, nejde to vysvětlit, ale někdy prostě víme, že něco přijde. Mozek je neprobádána oblast:-))
Doplňuji:
Mám, ale většinou tuším to smutné ☹ a o tom mluvím nerada.

Upravil/a: zzzzz

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Na předtuchy sice nevěřím, ale celý náš život se skládá ze spousty drobných záležitostí a hlavní roli zde hraje často náhoda.
Podobných situací jsem zažil už spoustu..

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit


Avatar uživatele
Vacalvojil

Mám předtuchu že zmáčknu tlačítko odeslat.. ale je to jenom předtucha ;)
Doplňuji:
předtuchu, že
Já ho opravdu zmáčkl!

Upravil/a: Vacalvojil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Věřím,je to někdy osud.
Hezkej příběh cos zažil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Něco jako předtucha musí existovat. Stalo se mi to už několikrát, bohužel spíše smutné předtuchy. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To je způsobeno telepatií, že jsi cítil její myšlenky.Mě se občas stává, že najednou vím, že se něco za chvíli stane , a za okamžik se ta situace vytvoří.Je to odezírání následující budoucnosti.Podobná věc je , že někdo ví těsně před hovorem, že mu ten dotyčný zavolá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dane

Na předtuchy, které vznikají jaksi z ničeho nic nevěřím.. I ty nervové vzruchy mají nějaký původ, který lze vysvětlit. Jenomže to by člověk musel nejprve rozumět např. tomu, jak funguje jeho mozek. (A to je teprve v plenkách. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

jo,věřím na osud a mám předtuchu,že něco přide,a místo toho mi kolikrát utekla dobrá šance…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek