vivatis2-

Věříte na mimozemšt'any?

Nejlepší odpověď
Andělé

Ano, věřim na ně

Máme jich plnou vládu…

Další odpovědi
dědapetr

Ano, věřim na ně

a ve vládě jsou mimoni ne mimozemšťané.

quentos

Ano, věřim na ně

domnívat se, že jsme v tom obrovském, nedohledném vesmíru sami, je bláhovost…

tom004

Ano, věřim na ně

Jak,už někdo řekl,„kdybychom byli,ve vesmíru sami,tak je to zbytečné plýtvání místem“.A,„An­dělé“,já být mimozemšťan,tak se tím přirovnáním,cítím uražen. 🙂

anonym

Ne, dokud to neuvidim nevěřim

Je to obdobná autosugesce jako Bůh, jehož také nikdo nikdy nemůže vidět.
Je pouze vytvořeným symbolem jako ostatní bohové u dalších kultur.

baghira

Ano, věřim na ně

Jasně, Aštar Šeran a ještírci :D
http://necyklo­pedie.wikia.com/wi­ki/A%C5%A1tar_%C5%A0e­ran

hornik.

Ano, věřim na ně

Zrovna dneska si jeden učitel stěžoval řediteli školy: „Člověče kolego, u nás ve třídě máme takové dva mimozemšťany..“
-
„Opravdu? A kdo je ten druhý?“ zeptal se ředitel.

DDarent

Ano, už jsem je i viděl(a)

Asi každej je už viděl!!!! (v televizi) :×)

a věřim že sou
Antikové • Asgardové • Asurané • Furlingové • Goa'uldi • Jaffové • Kull bojovníci • Lidé (Abydosané) • Athosiané • Geniiové • Langarané • Luciánská aliance • Sateďané • Tau'riové • Tolláni • Noxové • Oriové • Replikátoři • Tok'rové • Unasové • Wraithové

Michal Kole

Ano, věřim na ně

Korialstrasz

Ano, věřim na ně

kost

Ano, věřim na ně

samicek333

Ne, dokud to neuvidim nevěřim

gnosis

Ano, věřim na ně

filva

Ano, věřim na ně

Syd

Ano, věřim na ně

Ještě abych se tak sama zapřela

Andělé

Tome004 a dědopetře-ajo,máte pravdu,jsem jim vlastně polichotila a mimozemštani urazila.
Mimoni-tj.výstižné…:-)