afro.minerva

Věříte na magii?

Věříte na magii? Na věštění z karet, křišťálové koule, kávového logru nebo čajové sedliny apod? Myslíte, že existuje něco mezi nebem a zemí, nebo považujete tohle všechno za šarlatánství a tahání člověka za nos?
Doplňuji:
Konečně vyhnat z baráku toho šotka, co mi neustále skovává šídla na šití. Už mě doooooohááááánííííí k šííííleeeen­ssstvíííí....­. 😁

Nejlepší odpověď
quentos

karty nelžou rozhodně; ostatní je takové pofidérní a nepřesné (ze sedliny a vosku se dá vykoukat prakticky cokoliv, záleží na individuální fantazii); ovšem ideální je, když má člověk ještě navrch věštecký dar (takových už jsem pár potkal)

Další odpovědi
anonym

Jsou chvíle,kdy si myslím,že existuje něco jako
„spiknutí věcí.“
Upadnou třeba zapalovač a při dopadu rána jako
z děla.Byl to asi výfuk.Rozsvítím v místnosti a
naproti přes ulici se rozsvítí reklama.Stůl,který nastavuje nohy…a pod.

vodra

jsem čaroděj co potřebuješ ?
NEVYHÁNĚJ ho v žádném případě násilím,upeč cukroví dej ho na zem a polohlasně šotka požádej aby Ti neškodil,cukroví tam nech přes noc,…ještě Ti může být i užitečný,
myslím,že i je ale nevšimla sis toho,tak se vzteká,..dál je možné,že Ti hrozí nějaké nebezpečí a snaží se tě chránit,zkus to s tím cukrovím a uvidíš,

Peťa=D

hmm myslím že nějaka magie bude každý den se stane něco magického ne?

anetadela1

Já věřím kineziiologii a možná čtení z ruky. Tyto 2 věci mě přesvědčily. Karty nikoliv a ostatní jsem nezkoušela. Jo a vyvolání ducha mě taky nepřesvědčilo.

Michal

Věřím,že je něco mezi nebem a zemí,ale že by se mi to zobrazovalo v kávové sedlině,tak tomu nevěřím.

Vicki

Věřím.Existuje bílá a černá magie.S černou magií a vyvoláváním duchů vyvolávací tabulkou bych si rozhodně nic nezačínala.Ale logr to je blbost.

Džanička

Věřím na paranormální jevy,věřím na posmrtný život,že člověk ani zvíře jen tak neumřou,že se s nima jednou zase setkáme.Pak na ufo,není přece možné aby jsme byly v celém vesmíru sami.Nevěřím na karty,kouli,kávovou sedlinu apod.

iwetax

Jako zvědavá holka to mám ráda. Ráda si to i poslechnu, ale beru to s rezervou. 300kč nebo 99kč/min bych za to nedala, 50kč klidně.