Avatar uživatele
Illines

Verite na magickou silu uplnku mesice?

Pry se daji lecit ci zmirnit jakekoliv zdravotni neduhy?Nebo je to povera?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, Andělé, hanulka11, anonym, IK, anonym před 4458 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Podle lunárního kalendáře (např. Žofie Kanyzové) lze zjistit, ve kterém znamení se právě nachází Měsíc. Jde o zkušeností našich předků a snahu žít v harmonii s přírodou.

Stejně jako podle čínské medicíny jsou naše orgány nejvíce ohrožené v určitých měsících
(únor ledviny atd.), tak i Měsíc ovlivňuje člověka podle toho, v kterém znamení se narodil. Že by přímo léčil neduhy, netvrdím, ale třeba při konzumaci určitých jídel může zhoršit zdravotní potíže.

Čeho se máme vyvarovat, když je Měsíc v našem znamení, najdete v odkazu.

Zdroj: http://www.ka­fe.cz/zabava/ho­roskopy/zdravy-zivot-podle-mesice-5522.aspx

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nejen úplněk, ale každá fáze měsíce má svůj jistý vliv, Ale že by se úplňkem přímo léčilo, tak to považuji za nesmysl

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Nevím jak by mohl léčit, slyšela jsem kdysi spíš o jeho škodlivém vlivu, něco v tom smyslu, že zvětšování měsíce zadržuje tekutiny v těle a přímo za úplňku lékaři neradi provádějí operace (kvůli prudšímu krvácení), porody jsou náročnější a lidé bývají agresivnější.
Mě osobně jde úplněk dost na nervy. Jsem citlivá a špatně se mi při něm spí. Straším docela dlouho do noci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

já si dávám akorát podle měsíce stříhat vlasy a funguje to rostou pomalu a pěkně drží ......jiné zkušenosti nemám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Působení měsíce je dokázáno, ale jen na základě fyziky. Zázraky nedělá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Na magické síly nevěřím všeobecně ))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

nevím kdo může věřit na takový bláboly, podle mně jsou to jen babské kecy..
kdo chce ať věří, ale mně nikdo nepřesvědčí je to hovadina !!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Určitě léčí, zejména ty srdečnía duševní. Měsíček, úplněk, hvězdičky (někdy když je měsíček nepřesvítí), mládenec a dívka pod večerní oblohou někde v přírodě – to je pro oba prakticky léčba srdce a duše jako hrom.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek