maschera

Věříte na lásku na 1. pohled?

Odpovědi
BEAES

Na první ne, to je spíše zalíbení, po nějakém čase to může být i láska, klidně stačí i půlhodinka.

panenka

Na tuto otázku se zde už odpovídalo jinak
já ano protože jsem se takhle seznámila s mým manželém se kterým jsem doted

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/laska-na-prvni-pohled

Terryle

Na zakoukání jo. Jestli z něj bude láska, to je už jiná věc… ale stát se to může.

Mousinek

Samozřejmě

venkovan

Copak na první pohled. To je během chvilky, kdy se setkají dva páry očí a je v nich řečeno vše. Potom se už jenom dolaďují detaily ve kterých se upřesńují vzájemné postoje k životu.
Ale kde vzít tem rozum a říci si, že člověk nemůže mít všechno co se mu líbí, co je mu sympatické, co je si vzájemně sympatické, a že vše je nejlepší nechat v klidu, maximálně v přátelství, kamarádství, v platonické lásce.

oskar

Já ano.....