tomborova

Věříte na konec světa?

Nejlepší odpověď
brillant

Již se to tu řešilo – použijte vyhledávání!
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/verite-na-konec-sveta-5
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=konec%20sv%C4%­9Bta

Další odpovědi
pusinka50

Vědci předpokládají za 100 milionů let srážku s existujícím meteoritem. Myslím, že kvůli tomu si nemusíme dělat starosti

Kajdamajda

Ano-ale až za 5 miliard let

pusinka50

Cituji tě: „Přesný datum není napsáno(to ví jen Bůh). Můžu vás však upozornit, že se blíží.“ Takže. když to ví jen Bůh, jaktože TY nás na to upozorňuješ, jsi snad Bůh? Nebo svědek Jehova? Přestaň tu blbnout mladé lidi

anonym

Ty si mě asi nepochopila. Nevymyšlím si tady lži , jen říkam co je v Bibli napsáno.

anonym

Ano bude. V Bibli je napsáno že bude konec světa(ten druhý ještě na vás čeká). Přesný datum není napsáno(to ví jen Bůh). Můžu vás však upozornit, že se blíží.

Zdroj: Bible

anonym

Ano bude. V Bibli je napsáno že bude konec světa(ten druhý ještě na vás čeká). Přesný datum není napsáno(to ví jen Bůh). Můžu vás však upozornit, že se blíží.

Zdroj: Bible