Sim

Věříte na konec světa?

Nejlepší odpověď
sevos

Někdy to přijde,to je jasný.

Další odpovědi
terry

Jak by měl vypadat konec světa? Většina lidí si představuje zbořené budovy, záplavy, zemětřesení atd.
Ale ten přece může vypydat úplně jinak. Např. morální konec světa je velmi pravděpodobný.

jwood

Za posledních pár let byl několikrát. Ale asi jsem to prospal,protože jsem na tomto světě pořád 🙂. Konec světa nepřijde,jen konec nás. A s touto vládou to nebude tak dlouho trvat. 🙂

honza19hk

Stejně se toho nedožiju takže mi to je jedno.

panxnotdead

Ne, 21.12. Jdu na hvězdárnu na přímý přenos. :D

ven.cik

Na konec světa ne, ale myslím, že by mohli proběhnout nějaké změny, které by nás mohli nějak ovlivnit…

kobranek

Zemské jádro se nikdy nemůže zblbnout. V Indii mají kontrolu nad Zemským jádrem. Takže nikdy nebude!

RedC22

No jasně, jednoho krásnýho dne začne Slunce expandovat. Nejpozději tehdy život na Zemi zanikne.

Jahodinx

Ne. :) Ale stane se něco NĚCO!!