Adri ..

Věříte na konec světa 21.12.2012 ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
lexx

Trochu

Budete tak dlouho blbnout až ten průšvih přivoláte. Hromadné myšlenky a přání se (občas) zhmotňují, pozor na to.

Další odpovědi
slad08

Ano

Konec světa bude, ale ne v roce 2012 (v roce 2012 končí pouze cyklus májského kalendáře, ale ne svět)

bolak

Ne

Věříme a už se těšíme…už se na to celí třesem :))

arygnoc

Ne

Ale … co kdyby.
Vždyť i „bohové“ se pletou.
A co takový vesmír, že?

Natee

Trochu

Myslím, že se nestane nic převratného v ten den, ale stane se něco, kvůli čemu postupem času, dlouhá staletí, budeme.. Hynout? =)

Babunka

Trochu

WeeBear

Ne

V ten den se z toho lidé maximálně zcvoknout natolik, že to tu zlikvidují sami. 🙂 Ale snad je to jen moje předtucha. Na konec světa, jak předpovídá film nevěřím, sami potvrdili, že šlo jen o prodejní tah.

lensen

Ne

Konec světa už nastal

Heřman

Trochu

Všechno se může stát.

Druell

Ne