Danina65

Věříte na „hlas krve“?

Když třeba žena uvidí své dítě, které ztratila před dvaceti lety, je si okamžitě jistá tím, že je její? Já jsem díky zpackanému porodu své dítě uviděla po čtrnácti dnech, a upřímně řečeno, na JIP jsem zírala na postýlky dost bezradně, dívala jsem se přes sklo, na jmenovky neviděla. Pak ho sestra vzala do náruče, dala ho co nejblíže a já patřičně slzela.

Nejlepší odpověď
anonym

Nevím, jestli to tady patří, ale když manželka porodila a poprvé kojila, ležela na pokoji i s cikánkou. Sestra, která rozvážela děti ke kojení, jí vrazila malou od cikánky a manželka se hned ozvala, že to není její dítě.

Další odpovědi
gecco

Ne, v tomto kontextu určitě ne…
😉

UltraFan

Ano, věřim 🙂

zjentek

barbakan- manželka třeba jenom nechtěla, abys znal celou tu její milostnou historii.

anonym

barbakan, ta cikánka jsem bylá já!