paul1

Věříte na geopatogenní zóny?

Údajně příznaky těchto nemocí způsobují geopatogenní zóny: jsou to bolesti páteře, kloubů, migrény, opakované anginy, astma, otoky, vysoký krevní tlak, záněty žil, bušení srdce, nádorová onemocnění, žaludeční potíže, zvýšení hladiny cukru u diabetiků a celá řada dalších nemocí, včetně únavového syndromu, syndromu neklidných nohou atd.
Někteří vědci ale pochybují o existenci a vlivu geopatogenních zón, mající vliv na zdraví lidí. Například vědečtí pracovníci, jako jsou Prof. Ing. Rudolf Zahradník, DrSc, RNDr. Jiří Grygar, Prof. MUDr. Heřt, Doc. Luděk Pekárek a nutno přiznat, že celá řada dalších, tvrdě vystupují proti této teorii.
Četl jsem dost pojednání o těchto zónách, ale nemohu si udělat z těchto poznatků nějaký závěr.
https://doktor­ka.cz/node/190529
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Geopatogen­n%C3%AD_z%C3%B3na

Nejlepší odpověď
zjentek

Čakry musí být „odblokované“, neboli musí pracovat v součinnosti/spo­jení se všehomírem, nebo jak tomu kdo říká, to je jedno, hlavně když víme, o čem mluvíme. No a při opakovaném/častém pobytu v prostředí/pros­torách negativních zón se čakry budou stahovat, stejně jako se ti stahují sliznice v nose a dýchání, když se dostaneš do prostření se špatným vzduchem. Budou se snažit se blokovat, aby do tebe neproudila negativa. hele, tohle je na dlouho. Chce to hodně, kytky, hmyz, vůně, barvy, libé tóny… bacha ať ti moc nehučí. (; Tak třeba PC- to když hučí a vysedáváš u něho často, tak je to pro tu zásadní čakru mezi očima katastrofa. Příznaky: pocit staženého dýchání přes nos, pocit rozostřeného vidění, tinitus, pocit rozsypaného obrazu při třesu hlavou, ekzémy… pokud neprovedeš změny v návycích, nakonec se ti to postupně rozleze z palice do zbytku těla, další napadené čakry, za všechny problémy pak nespecifikovatelné bolesti různě po torzu těla, abnormální funkce střev, které nepochopíš včetně tvého doktora, bakterie v nerovnováze, z toho další ekzémy, opary, vřídky, bulky… celý pohybový aparát jde pozvolna do kopru, přestože mozek to nebere, dochází k dalším extrémům, kdy „bychom chtěli“, ale najednou nejde a NIKDO NEVÍ PROČ. (;

Další odpovědi
Drap

Na tyto zony věřím. že by však způsobovaly všechny tyto nemoci ne. Faktem je, že mám osobní zkušenost s tím, že to funguje.

Pepa25

Nevěřím. Zdravotní problémy v domácnostech nebo firmách, kted lidé pobývají dlouhodobě, mohou způsobovat radon, špatné žídle/postele, použitá chemie (např. barvy), nedostatečné větrání a spousta na prvních pohled neviditelných „přirozených“ fyzikálních faktorů.

gurtens

Čínská medicína je na západě hodně zesměšnována, ale je to na tobě zda uvěříš tisíciletým zkušenostem nebo nějaké novodobé západní farmaceutické firmě s televizní reklamou. 55–60 % hmotnosti těla tvoří voda a to si jen předtav co s vodou v oceánech udělá to když je Měsíc v úplňku.

Kepler

Přiznám se, že o tomto jevu nic nevím, ale nevěřím tomu. Existují i oceánopatogenní zóny? Nebo atmosférické?

Kryšpín

Tam kde se kříží Curryho a Hartmanovy pásy může na některé osoby negativně působit jako počasí před změnou.

annas

stejná otázka je v archivu, ale odopovídající nevěří. Já ano, dokonce jsem si koupila přístroj na jejich rušení. Poznáte podle kočky a psa, kde je dobré pobývat.

Kočky geopatogenní zóny vyhledávají. Infrazvuk vycházející z geopatogenní zóny jim totiž připomíná předení. Tam, kde si lehne kočka, to tedy zrovna ideální místo pro odpočinek nebude. Pes sio vybvbere míssto, kde zona není. Proutkem se dá gatogennjí zona vyhledat, stejně jako voda.

Jask tyto zoín člověka ovlivní, záleží na jeho citlivostio vnímání. Jde o oblast psychostroniky, prý je někdo hluboko spodní voda. Také nevhodné místo se dá vyhledat VKV na rádiu., špatný signál = ´zona. I kvwětinám se špatně daří v geopatogenní zo­ně.