EVIL

Věříte na duchy? A co mimozemšťané? Nemyslím jakési nestvůry, ale normální jiný život ve vesmíru?

já osobě moc ne

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat do odkazu. Podobná otázka již byla položena mnohokrát.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­95&q=v%C4%9B%C5%99%C3%AD­te+v+mimozem%C5%A1%C5­%A5any&sa=Vyh­ledat#921

Další odpovědi
vrtula

Při nekonečnosti vesmíru je i počet výskytu jiných inteligencí nekonečný. Nejsem takový egocentrista, abych si myslel, že lidstvo je ve vesmíru jedinečným fenoménem.

poa.li

Vzhledem k tomu, na jakém stupni vývoje je člověk, mi připadá poměrně pravděpodobné, že existuje mnoho a mnoho věcí, o kterých nemáme ani ponětí…

misadole

já si myslím že život ve vesmíru nekde je je přece nekonečný!!!