Osbourne

Veříte na Den zkázi který má být 21.12 2012

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Na den zkázYYYYYY nevěřím. A už se toto datum zde několikrát probíralo.

Další odpovědi
oskar

Už těch konců světa mělo být několikrát ano konec bude pro každého z nás dostali jsme do vínku svíčku,někdo kratší někdo delší,ale každému jednou dohoří a to pro nás bude konec.Ale ten život půjde dál,možná v jiné podobě.Jak píše Martina nezatěžujme se tím.

anonym

Den Zkázy – ten přijde,až mě chytne revizor.

martina1

Nevěřím.Lepší je nevědět.Den zkázy může čekat každého každý den.Kdo ví,když ráno vztaneme,jestli nás nesrazí auto,nedostaneme poslední infarkt apod..Ještě si tímhle otravovat život…

GM

Přečtěte si „Proroctví Orionu“ (Patrick Geryl a Gino Ratincx), vydalo nakl. Dobra v r.2008, jsou zde všechny podrobné výpočty. A zda skutečně dojde k přepólování Země a ta bude z velké části zničena 21.12.2008, to poznáme.

9 řemesel

Den zkázy je 12.12.2012 ve 20;12 ne jak je někde mylně psáno ve 12;20, to odporuje postavení Marsu vůči Neptunu 8 !! A už vůbec ne 21.12., to je hloupost , neboť Venuše bude protínat dráhu rotujícího Phobosu !!!

panenka

Já tomu OSBOURNE nevěřím.

anonym

DOBRÝ DEN. JIŽ TO TADY BYLO VÍCEKRÁT ROZEBÍRÁNO.TAK SI TO NAJDĚTE A PŘEČTĚTE.
NIKDO NETVRDÍ,ŽE ZROVNA TENTO DEN BUDE DNEM ZKÁZY.TO VŠE ZÁLEŽÍ NA VŠEMOHOUCÍM BOHU JAK A CO A KDY SE BUDE DÍT.MY LIDÉ NEJSME JEHO LOUTKY,ALE JSME JÍM Z JEHO VŠEOBJÍMAJÍCÍ LÁSKY STVOŘENI A BŮH NÁM LIDEM DAL TAKÉ ABSOLUTNÍ SVOBODNOU VŮLI,K TOMU JESTLI BUDEME KONAT DOBRO NEBO ZLO.VŽDYŤ V DNEŠNÍ DOBĚ SI MŮŽETE VŠE OVĚŘIT V BIBLI,NA INTERNETU A I V JINÝCH VĚDECKÝCH ZDROJÍCH.NIKDO V DNEŠNÍ DOBĚ NEMÁ PŘED VŠEMOHOUCÍM BOHEM ŽÁDNÉ VÝMLUVY,ŽE O JEHO EXISTENCI NEVĚDĚL A NEVĚDĚL O TOM CO SE BUDE DÍT.---TOLIK MÁ ODPOVĚĎ---ZAJ-PO

Zdroj: BIBLE-VÍRA-ZNALOSTI -VĚDECKÁ LITERATURA

Kwika13

Určitě se to nedá vyloučit ale já na to moc nevěřím raději si budu užívat života a když něco přijde tak to přijde co se dá dělat?! =D

Neguš

Raději bych napsal Den zkázy,přece jen je to podle vzoru žena,ovšem nechci tím poučovat.Jinak na ten den,tak jako většina lidí,nevěřím.Nas­tane,možná,víc živelných událostí(zemět­řesení,povodně,ob­dobí dlouhého sucha,výbuch sopky atd.)Ale konec světa to pravděpodobně nebude. Neguš