adelajda

věříte na boha?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Deli

ne

V Boha nevěřím. Věřím ale v sílu přírody, v nějakou vyšší moc, která vrátí vše dobré i vše zlé, věřím svému manželovi a sobě. A funguje to.

Další odpovědi
anonym

ne

Co jsem ti včera radila? A nauč se vkládat anketu, mimo jiné. Chybí „jiná možnost“ a odpovědí máš na toto téma ve vyhledávači hafo, tato otázka se tu často opakuje. Přečti si pravidla a postupuj podle nich.
Doplňuji:
A také trochu přemýšlej, do jaké rubriky otázku vkládáš! A vůbec- trochu přemýšlej!

mosoj

ne

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jste-verici

Sůwa

ne

V boha ne, ale v nějakou vyšší sílu ano. U víry v konkrétní lidi jsem maximálně obezřetná 🙂.

mirlin

ne

Doplňuji:
Víra v boha pro mne znamená hotové peklo pro společnost.
Ti zloduchové týrali lidstvo po staletí / zneužívali neznalosti lidí,drželi je v bezpráví / ale sami se chovali hůře než " Z V Í Ř A T A ! ! "

Sopka

ne

Teky

ano

david22

ano

sevos

ne

BANAN93

ne

ne spíš věřím na asgardy :D
http://www.you­tube.com/watch?v=_O­viFMQYzE8
Doplňuji:
Příjde mi i že za posledních pár generací jde pokrok nějak brutálně rychle kupředu, jako když lidstvo technologie někde čerpá. Ve filmech nás připravují na odhalení tajemství o mimozemšťanech, aby při odhalení nepadl světový řád :D

Docela rád bych se něčeho takového dožil :D

anonym

Proč je otázka v rubrice „ochrana přírody“ ví snad jen pánbůh…