zzzzz

Věříte meteorologům?

Myslím jejich předpovědi? Přijde mi, že se moc často netrefí. Na dnešek nám hlásili +5°C a bylo –5°C.

Doplňuji:
U nás doma jim přezdíváme kartáři.

Nejlepší odpověď
briketka10

někdy ano, ale většinou raději kouknu z okna jak je venku..
je to přeci jen aktuální že..

Další odpovědi
VampGirl

Beru předpovědi s rezervou. Spíš jen tak orientačně. Občas se trefí, občas ne… Raději si ale plánuju akce na dny, na které předpovídají hezké počasí… :D

quentos

řídím se tím, co předpovědí (nic jiného nezbývá, chce-li člověk předejít nemocem z nachlazení nebo přehřátí), to ale ještě neznamená, že jim věřím. Doma jim důvěrně přezdíváme „sedmilháři“

anonym

Věřím oblastním předpovědím. Ty většinou sedí. Celorepublikové beru s mírnou tolerancí, ale ta musí být někdy mírná s přimhouřením obou očí.

MichalN

věřím že se netrefí 🙂 líbí se mi hláška z Nestydy „ty vole máme 40% úspěšnost předpovědí, kdybysme to hlásili obráceně, tak to trefujeme líp“ 😁, jinak podle mě je jedna naprosto přesná předpověď „nebude-li pršet nezmoknem“

anonym

Já jim naprosto věřím. Předpovědi na včera vycházejí na 100%.

jmhad

Mám před okny prkénko s provázkem.Když se nehýbe,nefouká,když vlaje,fouká a když je mokrý,tak prší./Podle dávné příručky pro táborníky/.
Ale jinak je to dobré povolání.Pořídit si rosničku,do okna chaloupku s panáčkem a panenkou a ti zámožnější ještě křišťálovou kouli.

radouš666

Nehlásil to Zákopčaník? Ten má přeci slunce v duši.

HelpMine

vubec ne to pocasi se behem minuty meni takze ne neverim

anonym

Zbytečný institut !