terry

Věříte Kalouskovi nebo onomu mladíkovi?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/246142-mladik-ktereho-kalousek-zfackoval-se-prihlasil.html

Nejlepší odpověď
Alesh

Z principu, že Kalousek incident popsal ihned poté, co se stal a naproti tomu jakýsi chlapec, který se týdny skrýval (kladu si otázku proč a také, proč najednou vylezl „na světlo“), se kloním k verzi Kalouska.
Zároveň i schvaluju jeho reakci (pokud to tedy je přesně tak, jak řekl), kdyby na mě nějaký spratek na ulici řval, že bych měl viset, pak by těch facek bylo jak potlesku. Opravdu „heroické“ mi pak přišlo, jak socani v čele s Dluhoslavem de facto odsouhlasili chování toho spratka. Jsme zvědaví, co budou říkat, až zas třeba na jejich mítincích budou lítat vejce, neboť kdo seje vítr, sklidí bouři a mně to teď tak trochu připadá, že ten vítr zaseli.

Další odpovědi
Drap

Kalouskovi ? tomu se snad nedá věřit ani pozdravení.

MacChill

Kalousek není žádnej svatoušek, ale chtěll bych v politice vidět toho mladíka…

lexx

nevěřím vůbec nikomu natožpak politikům a tuplovaně ušatému kalousovi

anonym

Podívejme se na problém z obou stran!

Zdroj: http://www.mi­nistrfinanci.cz/

arygnoc

kalousek, kalousek … to je ten ekonomický hologram? Nebo hologramický ekonom?
hm, tomu se věřit nedá.
tedy, jednou snad jo – když řekne, že každé jeho slovo blábol nebo lež.