Alesh

Věříte slečně v níže uvedené reklamě?

Teď na mě vykoukla reklama na iDnes.cz a většinou těm sdělením nevěřím, ale v tomto případě té slečně věřím, i když se asi jmenuje jinak a bude taky odjinud. Věříte ji taky?

Otázka nezní, jestli věříte té reklamě, ale tomu, že ta slečna vydělává 30 tis. denně. Je to samozřejmě myšleno lehce s nadsázkou, pro ty, co to nepochopili.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Kepler

ANO

S tímto luxusním outfitem by si mohla dobře vydělat v erotickém průmyslu. Jinak je to blbost. Asi jako návody, jak zhubnout o 28 kg za měsíc.

Další odpovědi
Pepa25

NE

Fotka je z fotobanky, jméno vymyšlené. Jde o klasickou reklamu s „bombastickým“ webem, fejkovými komentáři a mraky balastu o super výdělku. Na konci je nákup virtuální měny Ripple.

ivzez

NE

Nevěřím nikomu z reklam.

Tady jde o reklamu, jak snadno investovat
bez předchozích znalostí.

Arne1

ANO

Taková kočka určitě nebude mít problém těch 30k vydělat – byde-li chtít. Ale asi to není reprodukovatelné na ostatní.

Drap

NE

To jer z inzerátu jak nalákat lidi, aby posílali peníze do riskantních investic. Bylo by to možné v případě, že by se živila svým tělem.

aliendrone

NE

Důvěra je palivem rozletu snílků, dokud se nesrazí s nemilosrdnou realitou. To pak rupne nádrž a je ancvaj pryč! ;) :D
Jsem aliendrone, nevěřím nikomu a ničemu a téhle slečně by nevěřil ani „ahoj“, ale ruku na srdce – odkýval bych jí toho celkem DOST a myslím, že z chlapů bych NEBYL sám! (CHLAPŮ, ne gender „bojová helikoptéra“) ;) :D :D

Rafinovaná odpověď zjentka (působí VELMI důvěryhodně) je typickou ukázkou protřelého sňatkového unterwassermanna, pro kterého je manipulace s důvěrou svých obětí modem operandi v nejvlastnějším slova smyslu. Ale i tak by mohl na tom ještě zapracovat, jelikož o tom, že by držgrešle pustil dokonce tícku lze úspěšně pochybovat a to nemluvím o 25minutách – copak by asi zbylých 20 minut s ní dělal? ;) :D :D

Ani Kepler nepřekvapil s erotickým námětem „jak na to“ , co lze od něj také čekat, že? ;) :D :D

marci1

ANO

Věřím. Počkám ale, až to bude 100 tis. denně. A Iva bude čučet! 🙂

zjentek

ANO

Téhle bych dal tisícovku za dvacet pět minut, tak si to vynásobte. Ale musela by ten litr sama chtít, jinak by nedostala ani prd.

briketka10

NE

Nevěřím textu pod tím cs-big.moneyinves­t4u.eu je jedno
jestli je na reklamě svalnatec, nebo slečna se silikonama.

anonym

NE

Tak já doufám, že se vždy najde nějaký moula co tomu bude věřit, je to jediná šance pro oportunistické bezpáteřní snaživce jak si snadno přivydělat 🙂 A tím teď rozhodně nemyslím ty co na reklamu skočí, ale ty co ji zadali k zobrazení 🙂

dubraro

NE

Nevěřím, protože nevěřím reklamám jaksi z principu. Ani by mne nenapadlo zjišťovat, co se tam nabízí.

BTW: 30 tis. denně, každý den, vydělá opravdu málokdo i v erotickém nebo porno businessu.

Lgee

ANO

Nechapu proč pachatelé ještě nejsou ve vězení

nyjono

NE

novvem

NE

Ani náhodou bych tomu nevěřil, ta žena je pravděpodobně ještě navíc jen fotka z placeného webu a jestli ne tak je ještě trapnější že do toho šla .

Jack 12323

NE

Alesh

@Drap: To je snad jasný ne. 😉

Drap

Mě ano, ty jsi se ptal

Alesh

prohlídni si pořádně tu fotku a možná pochopíš 😉