Salio

Věříte horoskopům?

Nejlepší odpověď
annas

Pokud vás zajímá i další názory, podívejte se do odkazu

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=v%C4%9B%C5%99%C3%AD­te+horoskop%C5%AF­m&sa=Vyhledat#1301

Další odpovědi
dědapetr

Nevěřím horoskopům ani podobným předvídání.

Ponytail

Ne, ani je nečtu.

E.n

Mě vždy vycházejí, takže jo.

Ella

Ne, protože podle horoskopů bych už měla mít v 15 nejméně dvě děti, které chodí do školky a které nemám zapomenout vyzvednout a muže či milence, kterého si mám vážit a uvařit mu večeři :D od té doby to nečtu…