salsa verde

Věříte biopotravinám?

Nejlepší odpověď
BEAES

Ne všem i tam pečlivě vybírám. Některé jsou dost předražené a stejné, jako klasické potraviny.

Další odpovědi
panenka

Jsem ve výběru biopotravin velmi opatrná

iceT

Moc je nekupuju,mela jsem napr,instantni Biokavu,narozdil od te normalni krasne vonela a chutnala skoro stejne jako ta normalni.CHutnala jen me.

Generic_name

Zasadne ne

rybíz

Nevěřím vůbec. Jsou strašně předražené a nelze zkontrolovat kvalitu, kterou by měly mít. Jak zjistím například, že biofarma, která má vše tak jak má být navenek, nenakoupí např. mrkev kdekoli, a nezamíchá ji mezi biomrkev, aby ji bylo více a zároveň ji neprodává za tu nehoráznou cenu?

petka

Já věřím – tuhle jsem si koupila Biopomeranč a když jsem ho oloupala, vubec jsem neměla tak upatlane ruce jako po normálním pomeranci a nesmrděl takovým tím chemickým hnusem..jinak chodím do biopotravin a moc mě tam chutná.

GM

Biopotraviny nekupuju z toho důvodu, že jsou předražené a nevěřím tomu, že jsou bio, ale hodně potravin máme z vlastní produkce – takže bio. Maso vepř., králíky, vajíčka, brambory, zeleninu, ovoce.