Věnujete pozornost v rozumné míře?

signálům,dejme tomu varovným,které někdy vysílá vaše tělo?
Dostali jste se někdy do situace,kdy jste varování neuposlechli?
Doplňuji:
Jasně,to „beru“,já se zeptal nešikovně.Myslel jsem to i tak…jednodušší bude historka,která se mi stala.Jednou jsem byl donucen okolnostmi přelézt z okna jedné půdy na druhou po prkně,bylo to v 5.patře.Všechno ve mně ječelo – nedělej to,nedělej to…Dopadlo to,dnes ani náhodou.

Nejlepší odpověď
annas

Protože se léčím pomocí alternativní medicíny a ordinuji si bylinkové přípravky, naučila jsem se poznávat své tělo a jeho reakce.
Např. už vím, že když trpím závratěmi, chybí mně železo – beru extrakt z červené řepy Betavital. Při dýchacích potížích zabírá rybí olej atd.
Nízkou hladinou železa mám od dětství, jenže v dospělosti se vstřebávání zhoršilo. Trvalo dlouho, než jsem poznala, proč tomu tak je, několikrát jsem zkolabovala. Třeba 3× za sebou jsem omdlela. Proto s sebou stále nosím prventivně hrozinky, jimiž si železo na cestách doplňuji. Musela jsem rovněž omezit pití kávy, která železo v těle ničí.

Další odpovědi
ReHu

Jj, s přibývajícími informacemi (nechci psát věkem, protože, že zraju jako víno mi nijak nepřipadá) stále víc.
A nevím, jestli to je rozum, intuice či strach 🙂.

anonym

Ano,jaksi me sem tam pobolivalo leve rameno.Nebrala jsem to na zretel,nebot se to stridalo s fazi klidu a tak jsem to pripisovala k namaze a prelezeni ruky.No asi po 6 mesicich me vzala nesnesitelna 3 denni bolest a lekar mi jen povedel-a to jste nemohla prijit driv,ted kdyz vam zamrzlo rameno jsou a budou tezkosti dloudobe s provazejicimi bolestmi.A tak to take je,lajdaceni se zdravim se nevyplaci.

Michal

Beru signály těla navědomí.

lorja

Občas se snažím signály těla přemluvit,ale opravdu jen občas.