Avatar uživatele
anonym

Věnujete pozornost v rozumné míře?

signálům,dejme tomu varovným,které někdy vysílá vaše tělo?
Dostali jste se někdy do situace,kdy jste varování neuposlechli?
Doplňuji:
Jasně,to „beru“,já se zeptal nešikovně.Myslel jsem to i tak…jednodušší bude historka,která se mi stala.Jednou jsem byl donucen okolnostmi přelézt z okna jedné půdy na druhou po prkně,bylo to v 5.patře.Všechno ve mně ječelo – nedělej to,nedělej to…Dopadlo to,dnes ani náhodou.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Jahoda, anonym, BENYTA, rynek878 před 5077 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Protože se léčím pomocí alternativní medicíny a ordinuji si bylinkové přípravky, naučila jsem se poznávat své tělo a jeho reakce.
Např. už vím, že když trpím závratěmi, chybí mně železo – beru extrakt z červené řepy Betavital. Při dýchacích potížích zabírá rybí olej atd.
Nízkou hladinou železa mám od dětství, jenže v dospělosti se vstřebávání zhoršilo. Trvalo dlouho, než jsem poznala, proč tomu tak je, několikrát jsem zkolabovala. Třeba 3× za sebou jsem omdlela. Proto s sebou stále nosím prventivně hrozinky, jimiž si železo na cestách doplňuji. Musela jsem rovněž omezit pití kávy, která železo v těle ničí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Jj, s přibývajícími informacemi (nechci psát věkem, protože, že zraju jako víno mi nijak nepřipadá) stále víc.
A nevím, jestli to je rozum, intuice či strach 🙂.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ano,jaksi me sem tam pobolivalo leve rameno.Nebrala jsem to na zretel,nebot se to stridalo s fazi klidu a tak jsem to pripisovala k namaze a prelezeni ruky.No asi po 6 mesicich me vzala nesnesitelna 3 denni bolest a lekar mi jen povedel-a to jste nemohla prijit driv,ted kdyz vam zamrzlo rameno jsou a budou tezkosti dloudobe s provazejicimi bolestmi.A tak to take je,lajdaceni se zdravim se nevyplaci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Beru signály těla navědomí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Občas se snažím signály těla přemluvit,ale opravdu jen občas.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek