Jahoda

Venku začíná být zima…

Venku začíná být pěkná zima. Dopřáváte si po příchodu z mrazivého venku horký čaj? Jaký si dáváte nejčastěji?
Já si čaj uvařím, když přijdu zvenku, ale v zimě je nutnou součástí mého večerního sezení u PC. (Včera jsem měla punč, dnes ráno svařák,..) Právě teď do sebe nalévám druhý hrnek čaje s příchutí jahody a jogurtu. Jinak vypiji snad všechny druhy čaje – ovocné, bylinkové, černý čaj, zelený čaj,… V tomto směru nejsem vybíravá.

Jaképak chutě máte Vy? 🙂

Nejlepší odpověď
BEAES

Já se nyní zamilovala do zeleného s mangem a citronem, je velmi příjemné chuti, není kyselý. Jinak piji šípkový a občas černý s cukrem a citronem.

Další odpovědi
anonym

já mám ráda ovocné,ale né ty levné z marketu,kupuji si sypaný čaj,je to úplně jiná chut jako bych to ovoce přímo jedla

panenka

Mám ráda zelený,šípkový,man­gový je jich spoustu,ale nejčastěji piju černý s citronem.
Včera jsme dostaly 2 sklenice medu tak si do čaje dávám med

hanulka11

Také miluji čaje , dříve mátu a ovocné , nyní spíš černý. Ale sklenka červeného vínka ta mě zahřeje na 100%. Také ji mám ráda večer u PC

ten který je

Rád piji černý čaj ochucený ovocným sirupem,citronem a oslazený medem.

aramah

Chutě ani ne ale potřeba,heřmánek a sénu každý večer šálek nechám vystydnout a hodím do sebe protože jsou nechutný brrrr.

quentos

černý čaj s citrónem a do něj panák slivovice :{))>