Avatar uživatele
Jahoda

Venku začíná být zima…

Venku začíná být pěkná zima. Dopřáváte si po příchodu z mrazivého venku horký čaj? Jaký si dáváte nejčastěji?
Já si čaj uvařím, když přijdu zvenku, ale v zimě je nutnou součástí mého večerního sezení u PC. (Včera jsem měla punč, dnes ráno svařák,..) Právě teď do sebe nalévám druhý hrnek čaje s příchutí jahody a jogurtu. Jinak vypiji snad všechny druhy čaje – ovocné, bylinkové, černý čaj, zelený čaj,… V tomto směru nejsem vybíravá.

Jaképak chutě máte Vy? 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, BEAES, aramah, flodur, anonym před 4886 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Já se nyní zamilovala do zeleného s mangem a citronem, je velmi příjemné chuti, není kyselý. Jinak piji šípkový a občas černý s cukrem a citronem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

já mám ráda ovocné,ale né ty levné z marketu,kupuji si sypaný čaj,je to úplně jiná chut jako bych to ovoce přímo jedla

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Mám ráda zelený,šípkový,man­gový je jich spoustu,ale nejčastěji piju černý s citronem.
Včera jsme dostaly 2 sklenice medu tak si do čaje dávám med

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Také miluji čaje , dříve mátu a ovocné , nyní spíš černý. Ale sklenka červeného vínka ta mě zahřeje na 100%. Také ji mám ráda večer u PC

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Rád piji černý čaj ochucený ovocným sirupem,citronem a oslazený medem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Chutě ani ne ale potřeba,heřmánek a sénu každý večer šálek nechám vystydnout a hodím do sebe protože jsou nechutný brrrr.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

černý čaj s citrónem a do něj panák slivovice :{))>

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek