SWEEZY

Jak zajistit reprodukovanou hudbu na venkovní párty?

Dobrý den, začína být teplo a taky začíná venkovní párty a grilovačky a k tomu je potřeba nějaká hudba. Ale jak zprovoznit hudbu, když nikde není elektrický proud? A tady se obracím na vás, mám tento subwoofer http://www.im­gup.cz/image/Tjn http://www.im­gup.cz/image/TjQ a k tomu nějaké repráčky a potřeboval bych to nějak zapojit, aby to hrálo – nejlépe asi přes autobaterii? Abych se přiznal, vůbec tomu nerozumím takže by bylo nejlepší, kdyby mi někdo s tim pomohl dopodrobna, budu rád za každou pomoc. Přeji příjemný den.

Odpovědi
Kepler

Těžko radit, když chybí základní údaje: jsou repro aktivní (se zesilovačem)? Na jaké napětí, kolik W? Menší výkony by autobaterie utáhla. Pokud není k dispozici zesilovač (jen pasivní repro), pak by to chtělo ten zesilovač a na větší výkony ještě elektrocentrálu.

tforro

Tahat se někam s autobaterií a ještě vymýšlet zapojení reproduktorů mi nepřijde moc praktické. To na místo konání budeš vozit na kárce? Dnes každý auto má kromě baterie i autorádio a reproduktory. Tím je to hotový.