Anonym708

Může se venčit štěně, kterému jsou 2 měsíce?

Může se venčit štěně,kterému jsou 2 měsíce?

Nejlepší odpověď
Drap

Nejen že může, ale musí.

Další odpovědi
Elk

Od 6. týdne může jít normálně ven, ale neměl by se stýkat s jinými psy.

anonym

Předpokládala bych, že před tím než si někdo pořídí první malé štěně, tak se poučí alespoň o základních potřebách živého tvora.
Bohužel tomu tak není, jak se stále projevuje.
Informace o výchově štěněte a jak postupovat si najděte na netu, zdrojů je nekonečně mnoho!
Takovou základní informaci, jak zacházet se štěnětem v prvních dobách
po odběru by vám měl poskytnout chovatel štěněte i to, na co je štěně dosud zvyklé, čím bylo krmeno, čím je vakcinováno a kdy bude třeba štěně přeočkovat, kolikrát bylo odčervováno a jakými prostředky…

gulag

Ja sveho psa vencil hned hodinu po narozeni a hned druhy den se zacal ucit povely.

Chci totiz ze sveho psa vychovat poctiveho, vychovaneho psa a ne nejakeho tyrana !

Libuška123

Jasně že jo 🙂