Avatar uživatele
hanysicek

Velmi pomalý internet

ahoj, mám internetové připojejí od Ufona, poslední dva dny ho mám hrozně pomalej, nikdy s tím takový problémy nebyli. Prosím nevíte, co s tím? Už jsem i vyčistila pc, projela antivirem, je to hrůza. Když se koukám na nějaké video tak se musím dívat tak 10sekund a nechat to chvíli.. vůbec tama nemám ani načtení stránky, jak to někde býva třeba na www.stream.cz se vypne načte, a pak pustím bez problému a bez sekání.
Doplňuji:
To jsem sice slyšet nechtěla, chtěla jsem nějakou radu, ale nevadí:-) A co říkáte na internet na cesty od t-mobile? Nebo jaký by jste mi s vašema zkušenostma doporučili?:-) Jen prosím nechci platit nějakou palbu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, tom004 před 4581 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jedinou radu,kterou ti dám je ta,že ukonči veškeré služby s tímto poskytovatelem internetu!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Pro tohoto operátora platí,„kdo uteče vyhraje“.Mám s nimi podobnou zkušenost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Zkusit vymazat DNS cache

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

mobilní net má výhodu ve své mobilitě.

nevýhodou je podstatně omezená rychlost, množství dat.

osobně používám mobilní net (když potřebuji) od vodafone za 177 kč/měsíc, na e-maily, občas na surfování, na video, hudbu, stahování vůbec (rychlost, omezení dat).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
filipduda

obecne vsechny ty mobilni site jsou hlavne mobilni ale ne rychle a proc az posledni dva dny nejspis zvysena aktivita jinych lidi a sit je pretizena doporucuji nejakou pevnou nemobilni sit

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek