terry

Velmi často slyším, jak jsou auta franc.výroby nekvalitní, že málo vydrží. Přesto jich na silnicích jezdí mnoho. Čím to?

Nejlepší odpověď
Drap

To je věc názoru. Určitě nejsou všechna nekvalitní

Další odpovědi
honza19hk

jezdí ale je u nich dražší a náročnější oprava.např u citroenu měnit přední žárovky z podběhu,to je jeden z jejich nešvarů atd..
Já bych nechtěl francouze ani zadarmo.

LejdyTerr

Každý nadává na něco jiného a každý má rád jinou značku. Máme už rok staršího Peugeota 306 a nemůžu si ho vynachválit..... Stál pár tisíc a nic závažného se s ním nestalo a jezdí spolehlivě.

láďa1

Ano lidé mají pravdu fran.auta nejsou nic moc i můj mechanik říka"všechno jen né francii na kolech" a to je Pan odborník…

blesk26

Ono je taky potřeba rozlišovat mezi auty francouzské výroby obecně a Renaultem … konkrétně zkušenosti známého s jeho „Scénikem“ … za 5 let provozu dal do opakovaných oprav motoru, turba a převodovky tolik, že by za to dnes mohl mít skoro nové auto :)

Dnes je obecně problém s motory a to u všech značek, nejen francouzských. Lidé chtějí slabé motory kvůli spotřebě a chtějí je levně. Proto se šulí materiály a přidávají turba, aby i ty slabé motory s tím autem hnuly. Jenže to pak člověk párkrát protáhne, ošulené materiály ty tlaky a nápor nevydrží, odejde nějaké těsnění a oprava za 30 tisíc je na světě.

franku

Peugeoty jsou dobrá auta.Renault nebrat.Citroen je něco mezi tím.Je to jen můj názor.Co vím určitě,tak bych nechtěl „itala“,

briketka10

taky to slýchávám,
nejlepší auta vyrábí
Lexus v nich bych
se cítila bezpečně :)
http://www.au­toweb.cz/auto­novinky-nova-auta/nejlepsi-auto-na-svete-dela-lexus/10481/

terry

Příspěvek smazán administrátorem.