Avatar uživatele
terry

Velmi často slyším, jak jsou auta franc.výroby nekvalitní, že málo vydrží. Přesto jich na silnicích jezdí mnoho. Čím to?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? franku před 4024 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Odpoveď byla označena jako užitečná

To je věc názoru. Určitě nejsou všechna nekvalitní

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
honza19hk

jezdí ale je u nich dražší a náročnější oprava.např u citroenu měnit přední žárovky z podběhu,to je jeden z jejich nešvarů atd..
Já bych nechtěl francouze ani zadarmo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
LejdyTerr

Každý nadává na něco jiného a každý má rád jinou značku. Máme už rok staršího Peugeota 306 a nemůžu si ho vynachválit..... Stál pár tisíc a nic závažného se s ním nestalo a jezdí spolehlivě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
láďa1

Ano lidé mají pravdu fran.auta nejsou nic moc i můj mechanik říka"všechno jen né francii na kolech" a to je Pan odborník…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
blesk26

Ono je taky potřeba rozlišovat mezi auty francouzské výroby obecně a Renaultem … konkrétně zkušenosti známého s jeho „Scénikem“ … za 5 let provozu dal do opakovaných oprav motoru, turba a převodovky tolik, že by za to dnes mohl mít skoro nové auto :)

Dnes je obecně problém s motory a to u všech značek, nejen francouzských. Lidé chtějí slabé motory kvůli spotřebě a chtějí je levně. Proto se šulí materiály a přidávají turba, aby i ty slabé motory s tím autem hnuly. Jenže to pak člověk párkrát protáhne, ošulené materiály ty tlaky a nápor nevydrží, odejde nějaké těsnění a oprava za 30 tisíc je na světě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
franku

Peugeoty jsou dobrá auta.Renault nebrat.Citroen je něco mezi tím.Je to jen můj názor.Co vím určitě,tak bych nechtěl „itala“,

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

taky to slýchávám,
nejlepší auta vyrábí
Lexus v nich bych
se cítila bezpečně :)
http://www.au­toweb.cz/auto­novinky-nova-auta/nejlepsi-auto-na-svete-dela-lexus/10481/

před 4022 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
terry

Příspěvek smazán administrátorem.

před 4019 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek