vevinka007

Velký beďar – Help Please

Dobré ráno, potřebuju s něčím pomoct..
Včera se mi udělal beďar, vymáčkla jsem si ho, už byl zralý..
Přes noc tam natekl hnis, tak jsem zase vymáčkla.
Nevím co mám dělat, aby se mi to do zítřka zahojilo, poraďte mi prosím:/

Nejlepší odpověď
Pájo

Poraďte se v lékárně… možností je více. Mě osobně vždy v době puberty zabíral tekutý pudr.

Další odpovědi
Bobík147

Do zítřka těžko. Doporučuji po tom vymáčknutí vždy použít nějakou desinfekci. Dále se poradit v lékárně nebo drogerii o nějakých přípravcích k urychlení hojení, například vysoušecí gely.

cochee

Do zítřka těžko, to chce pár dní 🙂

zjentek

dost dobře to neovlivníš, do kdy se to zahojí, takže čekej a čekej, zahojí se to dříve či později