Mahoney

Velký balík na dobírku – můžete mi poradit?

Ahojte, včera jsem si objednal novou kytaru. Vše jsem vyplnil a zvolil jsem Česká Pošta – Dobírka.
Měla by přijít zítra, ale já v té době budu ve škole, takže ji nebude moct nikdo převzít.
Když to nikdo nepřevezme, odvezou to normálně na poštu a budu si to moci odpoledne vyzvednout tam?
Doplňuji:
Jde o to že je to kytara, což je docela velký balík, tak nevím jestli mi to dají normálně na poštu.

Nejlepší odpověď
hanulka11

ano vhodí vám do schránky lístek ,se kterým si balík na poště vyzvednete
Doplňuji:
Pokud balík doručuje česká pošta ,tak kam by to měli jinam dát- nechápu proč myslíte, že to tam nebude – jsou i větší balíky

Další odpovědi
Damiana

Buď v klidu. „Sladký dřevo“ na tebe počká na poště, přesně tak, jak píše hanulka11. Známý si objednával poštou i velké křeslo a došlo v pořádku.
Nebo myslíš, že by bylo lepší nejít do školy a čekat na pošťáka?:-)))

Beer4Real

přesně tak, vem si volno, kup si pivo a čekej na balíka

Ella

a kam by ti to měli jinam dát když ne na poštu???

mosoj

Do 30 kg váhy přepravuje pošta bez problémů. Od určitého rozměru účtuje příplatek za neskladnost. Pokud je to balík do ruky a nejste doma, uloží přepravce balík na poště. Doba uložení činí 3 nebo 14 dnů. Podle toho jak zaškrtl odesílatel. Pokud si ten balík nevyzvednete v této době dostanete ještě upomínku a pak pošta vrací balík zpět.