hanyking

Velká plastová bedna na domácí „harampádí“

Velká plastová bedna na domácí „harampádí“ Potřebuji někde koupit plastovou bednu abych do ní dal věci které jinak leží npo pokoji. V Lidlu jsem vidělzahradní box na nářadí . Tak něco takového. Ale třeba i většía hezčí. Ten box je vyloženě jen na ven. Děkuji za tip.

Nejlepší odpověď
Deli

Pokud do ní míníš investovat, vol raději dřevěnou, která je využitelná jako lavice. Jinak různé takové bedny mají v sekci nábytku třeba v Globusu.

Další odpovědi
badisko

asko nabytek a dalsi tyto obchody…

terry

Já mám několik boxů z Ikea.
Omrkni je, mají různé velikosti a cena OK.

honza19hk

rybářskou kubíkovou káď.