Avatar uživatele
dagry

Velká pardubická !!!!

Dnes se jede Velká pardubická a nám už odpojili analogové vysílání a ČT1 nám nehraje. Tak to je můj konec, protože tyto dostihy „žeru“ A nejsou lidi, kteří by mi zapojili septo box.
Taky sledujete rádi dostihy?
Doplňuji:
Já mám taky ráda zvířata (dokonce víc než lidi) a nevidím na dostizích a ani na Velké, nic špatného. Koně jsou pro tyto závody trénováni a zranit se může zvíře při jakémkoliv sportu, který je sním vykonáván. Takové vrcholově vedené sportovní agility je pro psa možná daleko horší než pro koně dostih. Nemluvě o courssingu, psích závodech ve spřežení aj. Tady všude je vysoká možnost úhynu zvířete. Ale jenom o dostizích se všude mluví na prvním místě jako o jatkách !

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: dagry

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Losos, bobánek před 4947 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

ne

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bobánek

dvacet let sleduju velkou pardubickou.A dnes tomu nebude inak.A nevidím na pardubické žedné týrání zvířat.Jak napsala Dagry zvířata jsou nato trénování.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

specialne Velkou Pradubickou ne,protoze mam rad zvirata a potazmo i kone…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hara

Vyhrál Váňa starší ( po 7.) ☹

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mojitek

Prominte,ale ptal se nekdy nekdo kone,jestli chce mit na sobe postroj,jestli chce bit cvicen,jestli chce nekoho vozit na hrbetu a zavodit-notabene skakat pres prekazky? Toto je pro kone neprirozene.Kdyby to kone meli radi,tak si dostihy budou poradat sami mezi sebou.Vaše namitka,ze „byli na tyto zavody trenovani“ je asitak logicka jako namitka majitele pitbula v arene,ze je na to preci trenovan a prece miluje zapaseni..
Mimoto pro kone je skakani naprosto neprirozena vec,on by prekazku obesel nez by rizkoval zraneni.A V.Pra­dubicka je enormne nebezpecna.Povazuju to vedle psich zapasu,tyrani zvirat v cirkusech kde medvedi v satickach panackuji pro pobaveni nekterych lidi za prachsprostou lidskou zvracenost.
Mit zvirata rad neznamena prizpusobit si je k obrazu svemu,ale mit je rad takova jaka jsou v cele sve zvireci krase.

před 4946 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dagry

No comment !

před 4946 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Lidsky napsáno. 1+

před 4946 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek