Velká bolest svalu..

Posledni dobou mě bolej svaly..dokonce i ramena trochu ,ale svaly opravdu dost, těžko neco delam rukama protože to bolí,posledni dobou trochu posiluji,,dělam sedy lehy… dřepy , dokonce kliky … ale to snad neni od toho ne??. vubec nevim jestli si na to neco dat jestli to pomůže nebo fakt si nevim rady..
Doplňuji:
Drap a doktor je nutný?? nestačí na to nejaka mast např?.. ale boli to dost takže nevim..

Odpovědi
Drap

A co takhle navštívit lékaře ?

tom004

Drap má pravdu. Poslední dobou mám pocit,že si dost uživatelů účel stránky. Zdravotní potíže se řeší návštěvou lékaře.

pusinka50

Přestaň na pár dní posilovat a zjistíš to. Za týden, jestli tě budou svaly stále bolet, navštiv obvodního lékaře. Ale spíš to bude svalová horečka, viz odkaz:

http://www.fit­vit.cz/clanek/sva­lova-horecka

Syd

To asi bude od toho.

kelley

Spíš než odpověď si dovolím připomínku: pokud lékaři v tomto případě předepisují léky proti bolesti a samotnou příčinu bolesti neřeší, nedivím se že k nim pak lidi ztratí důvěru…