Mikke

Jakou zvolit velikost uložiště?

Ahoj, chtěl bych si koupit nový mobil a nemohu se rozhodnout jakou kapacitu tak se vás chci zeptat co se třeba vejde do 16 nebo 32 nebo 64 gb verze třeba 300 pisniček 50 fotek a hry nebo tak nějak ale spíše na ty písničky a hry přemýšlím o 16 nebo 32 ale nevím tak nějak abyh tam měl dost her i písniček (některé hry zabírají i 1gb)
Doplňuji:
Je to iPhone takže to nepodporuje karty :D

Odpovědi
anonym

Nejdříve se podívej na TTD (parametry), jakou kartu ti mobil pobere, podporuje (do 16 GB není problém). Podle toho se zařiď. Mužeš koupit 64GB, ale mobil ji nebude podporovat.
Doplňuji:
máš to napsat hned, nemám křišťálovou kouli.