velikost udírny

chystám se stavet udírnu, ale mám problém s místem. Chci se zeptat zda múže být púdorys udírny obdélníkový. Všude jsem viděl jen čtvercový půdorys. Vnitřní prostor udírny mi vychází cca 40 × 120 cm. A jak tam udělat přívod kouře aby se udilo všude rovnoměrně. Děkuji za rady

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat do odkazu, třeba najdete radu.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=ud%C3%ADrna&sa=Vyh­ledat#1004

Další odpovědi
Drap

Určitě může. Rpzměr 120 se mi zdá zbytečně veliký, asi bych uvažoval o zmenšení na metr, nebo možná 80 cm. Přívod kouře určitě bude nejvýhodnější středem zespodu