jirkajirka

Velikost stránky v IE 9

OS Vista 32 IE 9 Poslední dobou se mi načítá stránka poradte.cz i jiné v minimalizované podobě.Poradte jak nastavit aby se stránka otevírala přes celou obrazovku a nemusel používat tlačítko maximalizovat­.V minulosti to nedělalo.
Doplňuji:
Bedy na to jakou máš reklamu jsi poradil odborně. Dík

O mně

Potřebujete-li pomoci s počítači či elektronikou (mobilní telefony, tablety, MP3&MP4 přehrávače, apod.), jsem tu k dispozici a mohu vám poradit, bude-li to v mých silách.

Nejlepší odpověď
Bedy

Pokud ji máte jako domovskou, tak si v nastavení spouštěče IE nastavte, aby se otevíral v Maximalizovaném okně.
Tedy klikněte na spouštč IE pravým tlačítkem myši, zvolte Vlastnosti a dole jak je Spustit, tak vyberte v Maximalizovaném okně.
Doplňuji:
To je stránka O mě – tak tam o sobě něco mám napsané 😉
Jsem rád, že se problém vyřešil. A kdyby někdy něco, však to znáte 🙂

Braníku, víš, nemůžeme trestat uživatele za to, že chodí na Poradte.cz, kde prostě je administrátor jaký je. My dva osobně s ním nemáme dobré zkušenosti, ale ve finále jsem rád, že jsem tady. Pracuje se mi tu lépe.

V jednom máš ale pravdu – co se týká některých rubrik, tak to tam je opravdu na úrovni bab na pavlači.