bobánek

Vektrém ovoci nebo zelenině se nachází hodně vitamínu?

Nejlepší odpověď
quentos

prakticky v každé a v každém. Nejbohatší na vitamíny je černý rybíz, v těsném závěsu pak kiwi. Hodnoty dalších obsahů vitamínů viz zdroj (v angl.)

http://www.na­turalhub.com/na­tural_food_gu­ide_fruit_vita­min_c.htm

Další odpovědi
hanulka11

salát, čínské zelí a nyní v zimě kysané zelí báječné s křenem
papriky , rajské.....
ovoce – kiwi má hodně vitamínů a je dobré střídat všechna druhy , každé nám dá něco jiného
miluji jablka -jsem na nich závislá

myšpulín

Pomeranč, grapefruit, černý rybíz, jahody, špenát, kiwi, brusinky, brokolice… a další a další.

Hudler

Co třeba cibule, okurek, mrkev a další kořenová zelenina?