Avatar uživatele
dagry

Vedra a naši mazlíčci

Jak snáší ta umorná vedra vaši mazlíčci? Já mám 4letého něm. ohaře, který je velice aktivní a čilý, ale v těchto vedrech celý den proleží v ložnici, kde je chládek. A dneska se ani nehrnul ven na večerní venčení. A teď už opět leží na zádech a chladí si břicho a „vercajk“ (opět moravský výraz?)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Jahoda, Losos, Boooh před 5027 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Mám dva papoušky které chci rosit vodou v rozprašovači,ale oni se toho bojí.Koupil jsem tedy hlávkový salát,nechal namočit a na tomto salátu se papoušci válí a koupou se.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

My máme dvě kočky, dva psy a králíky. Kočky leží na zahradě ve stínu. Psy jsou u nás doma. Jeden je krátkosrstý (1,5 měsíce) a jeden dlouhosrstý (2,5 roku a oba jsou nějací kříženci.) a oba to zvládají velmi špatně. Toho staršího můj muž dnes okoupal na zahradě. Mladšího ne, jelikož je ještě malý a koupat se nesmí. Staršímu se hodně ulevilo. Bylo to prý vidět 🙂 Potom oba zbytek dne proleželi a leží do teď. A králíci jsou v králíkárně, kterou máme ale ve stínu a sluníčko tam nesvítí, takže to mají docela dobrý. Jenže zase mají tlustou srst, takže je jim šílené vedro i tak… A jak bylo vedro dnes mně, tak to tady ani psát nebudu, jelikož jsem myslela, že padnu 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Já mám Dagry Amerického kokršpaněla fenku a vedra snáší hrozně .Dnes jak jsem se s dětmi koupala v bazéně,tak jsem z pískoviště (které máme do tvaru jablíčka)oddělala poklop do toho jsem napustila vodu a okoupala ju.Jak jsem jí okoupala hned na ní šlo vidět jak je vesela a že jí tá voda taky osvěžila stejně jako nás v bazéně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Moje psí holky jsou také většinou zalezlé doma, ale chodí i ven, občas venku v chládku.
Na procházku kdykoli, i v těchto vedrech. To ale chodím pěšky a max na 30 min.
Kocour, toho mám v práci, je většinou někde zalezlý a ven chodí k večeru. Ze svého oblíbeného pelíšku si chodí lehat na zem.
Doplňuji:
Protože na procházkách se vyválejí v kdejaké kaluži, dala jsem k baráku do stínu dětský nafuk.bazének s vodou a holky do něho vůbec nechtějí. Samy tam nevlezou a když je tam nalákám a a polévám rukama vodou, hned jak je pustím, lezou ven. Co dělám špatně? Nebo co dělat, aby se tam chtěly ochladit samy?

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Mám psa a chladím ho tak,že na něho pokládám hadr namočený ve studené vodě a samosebou má dostatek tekutin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Leží v chodbě na lině a funí. Večer jdeme k potoku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
8hela

Mám LABRADORA. Chodíme ven kolem 6 hod.Jinak se ho zeptám chceš do vodičky a když chce, tak jde k hadici a nechá se polít.Jinak je doma.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek