dagry

Vedra a naši mazlíčci

Jak snáší ta umorná vedra vaši mazlíčci? Já mám 4letého něm. ohaře, který je velice aktivní a čilý, ale v těchto vedrech celý den proleží v ložnici, kde je chládek. A dneska se ani nehrnul ven na večerní venčení. A teď už opět leží na zádech a chladí si břicho a „vercajk“ (opět moravský výraz?)

Nejlepší odpověď
ten který je

Mám dva papoušky které chci rosit vodou v rozprašovači,ale oni se toho bojí.Koupil jsem tedy hlávkový salát,nechal namočit a na tomto salátu se papoušci válí a koupou se.

Další odpovědi
Jahoda

My máme dvě kočky, dva psy a králíky. Kočky leží na zahradě ve stínu. Psy jsou u nás doma. Jeden je krátkosrstý (1,5 měsíce) a jeden dlouhosrstý (2,5 roku a oba jsou nějací kříženci.) a oba to zvládají velmi špatně. Toho staršího můj muž dnes okoupal na zahradě. Mladšího ne, jelikož je ještě malý a koupat se nesmí. Staršímu se hodně ulevilo. Bylo to prý vidět 🙂 Potom oba zbytek dne proleželi a leží do teď. A králíci jsou v králíkárně, kterou máme ale ve stínu a sluníčko tam nesvítí, takže to mají docela dobrý. Jenže zase mají tlustou srst, takže je jim šílené vedro i tak… A jak bylo vedro dnes mně, tak to tady ani psát nebudu, jelikož jsem myslela, že padnu 😁

panenka

Já mám Dagry Amerického kokršpaněla fenku a vedra snáší hrozně .Dnes jak jsem se s dětmi koupala v bazéně,tak jsem z pískoviště (které máme do tvaru jablíčka)oddělala poklop do toho jsem napustila vodu a okoupala ju.Jak jsem jí okoupala hned na ní šlo vidět jak je vesela a že jí tá voda taky osvěžila stejně jako nás v bazéně.

ReHu

Moje psí holky jsou také většinou zalezlé doma, ale chodí i ven, občas venku v chládku.
Na procházku kdykoli, i v těchto vedrech. To ale chodím pěšky a max na 30 min.
Kocour, toho mám v práci, je většinou někde zalezlý a ven chodí k večeru. Ze svého oblíbeného pelíšku si chodí lehat na zem.
Doplňuji:
Protože na procházkách se vyválejí v kdejaké kaluži, dala jsem k baráku do stínu dětský nafuk.bazének s vodou a holky do něho vůbec nechtějí. Samy tam nevlezou a když je tam nalákám a a polévám rukama vodou, hned jak je pustím, lezou ven. Co dělám špatně? Nebo co dělat, aby se tam chtěly ochladit samy?

Michal

Mám psa a chladím ho tak,že na něho pokládám hadr namočený ve studené vodě a samosebou má dostatek tekutin.

iwetax

Leží v chodbě na lině a funí. Večer jdeme k potoku

8hela

Mám LABRADORA. Chodíme ven kolem 6 hod.Jinak se ho zeptám chceš do vodičky a když chce, tak jde k hadici a nechá se polít.Jinak je doma.