zjentek

Vědí zvířata, že nám lidem to myslí? Mají to na zřeteli?

Nejlepší odpověď
Drap

Nevědí a na zřeteli to nemají ani mít nemohou.

Další odpovědi
Darcy

Vědí že jim víme pomoct, když je nejhůř tak to s námi zkusí. Jsou rasy psů, které jsou víc napojeny na svého pánička a umí jakoby číst myšlenky, tak moc znají gesta, mimiku, někdy si stačí kouknout do očí – a oni vědí na co myslíme.
Když nám strelili do lamy (vzduchovkou), tak jen co jsme přišli z práce, už stála u cesty a ukazovala mi co se jí stalo, muselo to moc bolet, ale nechala se prohlédnout i ošetřit bez zloby. Taky když měla kočka problémový porod a jedno z nich se ji zaseklo, ulehla si pro pomoc při mě.
Vědím mnohem víc. Když můj deda už nezvládal onko, chodila si na neho sednout jeho kočka a přadla a vrnela, až konečně zaspal, lepší než všechny ty farmadryáky.

cappuccino

Jestli to vedi, nevim, ale instinktivne u lidi hledaji pomoc.