IQ tykve

Vědí už v USA, že u nás jsou záplavy?

Jen se ptám, že naše média poskytovala obšírné zpravodajství z řádění tornád, třeba v Oklahomě !

Nejlepší odpověď
led

Fikcia myšlienok radového Američana: „Európa? Ahá, to je Nemecko, tam bola akási vojna… Francúzsko, Anglicko, ano tam sú letiská pre naše lietadlá… ahá, ešte v utorok musíme byť v Belgicku No a kdesi na východe je Rusko s jeho raketami. To je asi všetko. Ale, viete vy, tú hrôzu, v Dolnom Ohio sa Drevený potok vylial z koryta a zaplavil pastviny Krivého Johna. Bolo to v správach na Hlavnom kanále. čo nás je po akejsi Europe, ale tie zaliaté pastviny…“
Naši ľudia sa viac zaujímajú aj o dianie vo svete…
Doplňuji:
Ak máte pocit, že moja fikcia sa nezakladá na pravde, pozrite si LIVE TV
http://wwitv.com/te­levision/248.htm (93 staníc)
k tomu si na ľavej strane môžte vybrať ďalšie stovky amerických TV staníc od ´A´ po ´Z´

Další odpovědi
ten který je

V Čečensku je spíše vedro,tak asi ne.;-)

M.

Většina Američanů o ostatním světě ani neví.

mojitek

No,vzhledem k tomu,že běžný amík nezná ani všechny státy USA,tak určitě bude vědět,že v nějakým „Čečensku“ nebo taknějak jsou záplavy 🙂

honza19hk

řekl bych že ano,jelikož záplavy nejsou pouze v čr ale v půlce Evropy. Otázka je jestli vůbec amíci ví kde leží ČR.

Damiana

Nevím jak celé Spojené státy, ale můj dobrý přítel a pár dalších kamarádů (všichni Amíci:-) – to už ode mne (díky našemu neustálému kontaktu) vědí…:-)

Emefej

V USA vědí o českých povodních to samé, co mi víme o nedávných povodních v Lesothu.

nonnel

To těžko když si pletou Česko a Čečensko. Jednou jsem viděl fotografii Evropy ze CNN a tam, kde je Švýcarsko, bylo napsáno Czech Republic.