Avatar uživatele
IQ tykve

Vědí už v USA, že u nás jsou záplavy?

Jen se ptám, že naše média poskytovala obšírné zpravodajství z řádění tornád, třeba v Oklahomě !

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? mojitek, Drap, suaeda, gagaga před 3974 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Fikcia myšlienok radového Američana: „Európa? Ahá, to je Nemecko, tam bola akási vojna… Francúzsko, Anglicko, ano tam sú letiská pre naše lietadlá… ahá, ešte v utorok musíme byť v Belgicku No a kdesi na východe je Rusko s jeho raketami. To je asi všetko. Ale, viete vy, tú hrôzu, v Dolnom Ohio sa Drevený potok vylial z koryta a zaplavil pastviny Krivého Johna. Bolo to v správach na Hlavnom kanále. čo nás je po akejsi Europe, ale tie zaliaté pastviny…“
Naši ľudia sa viac zaujímajú aj o dianie vo svete…
Doplňuji:
Ak máte pocit, že moja fikcia sa nezakladá na pravde, pozrite si LIVE TV
http://wwitv.com/te­levision/248.htm (93 staníc)
k tomu si na ľavej strane môžte vybrať ďalšie stovky amerických TV staníc od ´A´ po ´Z´

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

V Čečensku je spíše vedro,tak asi ne.;-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
M.

Většina Američanů o ostatním světě ani neví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

No,vzhledem k tomu,že běžný amík nezná ani všechny státy USA,tak určitě bude vědět,že v nějakým „Čečensku“ nebo taknějak jsou záplavy 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

řekl bych že ano,jelikož záplavy nejsou pouze v čr ale v půlce Evropy. Otázka je jestli vůbec amíci ví kde leží ČR.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Nevím jak celé Spojené státy, ale můj dobrý přítel a pár dalších kamarádů (všichni Amíci:-) – to už ode mne (díky našemu neustálému kontaktu) vědí…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

V USA vědí o českých povodních to samé, co mi víme o nedávných povodních v Lesothu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nonnel

To těžko když si pletou Česko a Čečensko. Jednou jsem viděl fotografii Evropy ze CNN a tam, kde je Švýcarsko, bylo napsáno Czech Republic.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek