Michal Kole

Vědí prodavačky v obchodě, když nařídí zákazníkovi odložit si tašku,že za tašku a věci v ní přebírají právní odpovědnost

Odpovědi
anonym

Zřejmě jen některé, tak stejně nevědí, že nahlížet do tašek dle zákona nesmí, jelikož se jedná o osobní prohlídku a tu může provést pouze policie.

baghira

Neznám obchod, kde by byla POVINNOST si odložit tašku. Nikdy to nedělám (a pokud kupuju jen pár věcí co se mi vejdou do rukou, neberu si ani vozík).
Doplňuji:
Dědvševěd: Pokud máš na výběr, jestli ukázat tašku dobrovolně nebo ztrácet spoustu času čekáním na policii, rozhodnutí je jasné…