Vedeli ste, že potravinové reťazce falšujú i ovocie a zeleninu?

Čtěte i etikety při koupi ovoce nebo zeleniny. I ovoce může obsahovat nebezpečná éčka, přidanou vodu nebo aspik.

Aféra s křehčeným kuřecím masem, které je doslova napumpované vodou nebo další průšvih s napíchanými kusy vepřového masa či mletého masa opět „osvěženého“ o nějaký ten decilitr vody a emulgátory má své pokračování. Jak se podařilo zjistit, podobnými obchodními praktikami se některé řetězce snaží napakovat i na prodeji ovoce či zeleniny. …

http://knava.blog­.idnes.cz/c/327164­/Pozor-na-etikety-i-u-ovoce-a-zeleniny.html

Nejlepší odpověď
gepik

Přečti si článek celý „Poznámka pod čarou:
Jde o humor. Článek není myšlen vážně, jde o vtip.
Pokud jste "naletěli“, nezbývá než se zasmát. Když to někomu vtipné nepřijde, už s tím holt nic neudělám.
Krásný víkend

Ondra Kňava|pátek 22. březen 2013 09:16|karma článku: 44,63|přečteno: 47861 x"

Další odpovědi
pusinka50

No já nevím, ale připadne mi příliš složité píchat vodu do každé jahody, to přece nejde z důvodů časových či do hrušek, jak by se to napíchlo, tak by se to začalo kazit. Možná tak do ananasů, že by to píchali nějací černoši při vývozu, ale každé ovoce by se tak významně prodražilo, kdyby každý kousek píchali a píchali, ta zpráva mi připadá jako hoax

Ladič pian

Tomu chci udělat konec. Už toho bylo dost. Stránky se zprávami jako jsou blogy a tv nova nic neřeší, jen se tam učí češtinu.