zjentek

Věděli jste, že po zadání klíčového slova >UNTERHOZY< Google hned v přední pozici nabídne otázku, kterou uvádím níže?

„Při kolika °C je vhodné konečně vytáhnout unterhozy!?“ >>>https://ww­w.google.com/se­arch?q=unterho­zy&rlz=1C1AOHY_csCZ838CZ­838&oq=unterho­zy&aqs=chrome­.0.69i59j69i57­j69i60.2796j0j7&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8

(A přitom si otázka nezasloužila žádnou zvláštní pozornost, chjo… );.)

Odpovědi
Kepler

No tak já budu věnovat pozornost ještě jednou, abys neměl pocit, že tě přehlížím. Já jsem jégrovky použil naposledy pod kombinézu, když jsem jako mladý blbec jezdil na motorce i v zimě. Teď už jsem starý blbec a proto je nenosím vůbec.

zjentek

VÝBORNĚ Keplere, nezklamals. Držíš basu a to se cení! (; A co se všeho okolo týká- vůbec nemáte zač. (;