bolak

Věděli jste že odběry krve nemusej bolet a nemusíte mít na ruce pokaždé deseticentimetrovou modřinu?

Teda když se to umí… A ani není třeba pumpovat a mačkat si místo vpichu? Kdo myslíte že to ty anděly smrti takhle učil?

A vadí vám odběry krve? jste cimprdlíny?
Doplňuji:
Cože? Všech 100% hlasujících s tím nemá problém? To jste tu vážně všichni takové hrdinové?

Tomu se mi snad ani nechce věřit.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Nijak zvlášť nepříjemně se při tom necítím

Doplňuji:
Teda teď už ne. Chodím pravidělně už šest let krev darovat a zvykla jsem si na to. Ale ze začátku to bylo drama. Vpich mi opravdu nedělal dobře, navíc mám poměrně nízký tlak, takže se se mnou točil celý svět :o) Ale člověk si zvykne na všechno...... akorát si vždycky půl dne po odběru si připadám jak sjetá, ale to mi je spíš příjemné :D
Modřinu jsem měla jen jednou – to mě nabírala praktikantka, jinak žádný takový problém nebyl.

Další odpovědi
briketka10

Vadí mně pouze ten vpich

ale celou dobu se můžu koukat, jak to ze mně saje, klidně i 4 zkumavky..
pak omdlívám z nízkého tlaku a sedím v čekárně :)

Terryle

Vadí mně pouze ten vpich

Rocker

Nijak zvlášť nepříjemně se při tom necítím

Doplňuji:
Nikdy jsem s tím neměl problém.navíc manželka pracuje na transfůzce,takže mi to příjde normální.

Syd

Vadí, je na prd (někdy při tom i pláču)

Odběr je na prd. Co ale teprv taková injekce do zadku. To nevim jestli mam kopat, brečet, řvát, utíkat, nebo dělat hrdinu.

Damiana

Nijak zvlášť nepříjemně se při tom necítím

V dětství jsem dost trpěla na angíny. Takže má noční můra byl odběr sedimentace. Jakmile jsem v pubertě objevila epilaci, občasné jehly při vyšetření krve už se nebojím. Ne, že bych si to nějak zvlášť užívala, ale zatím jsem měla štěstí na docela šikovné zdravotnice, takže modrák nic, šílená bolest nic. Jó a trefí se hned napoprvé, ne jako když Cvach nemohl najít bábině žílu. 🙂

quentos

Nijak zvlášť nepříjemně se při tom necítím

Jako malej kluk jsem se při tom ještě fascinovaně díval, jak se injekce plní krví. To už teď nemusím, ale stále mi to nevadí.

Ar

Nijak zvlášť nepříjemně se při tom necítím

" Věděli jste že odběry krve nemusej bolet a nemusíte mít na ruce pokaždé deseticentimetrovou modřinu?"
To víš že to víme, úplně stačí aby sestra byla fikovná a nic necítíš a modřina žádná není. Mám štěstí, tam kam chodím já to tak je.

Zepple

Nijak zvlášť nepříjemně se při tom necítím

pusinka50

Nijak zvlášť nepříjemně se při tom necítím

Proč mi PC hlásí, že musím ještě vyplňovat toto pole, jaktože nestačí označit jen odpověď, to je novinka, nebo to nejde jen mně??

Robert_PM

Nijak zvlášť nepříjemně se při tom necítím

Nauč se česky.

rita19999

Vadí, je na prd (někdy při tom i pláču)

Zatial som bola na odberi krvi len 2 krát (mám 13) ale strašne sa bojím ihliel ale ked to už začnú robit tak ma to prejde ale som jak omámená a vždy sa bojím že omdliem

bolak

pusinka50: dej tam mezeru a máš pokoj…

(dejavu? :)