Drap

Věděli jste, že konflikt v Libyi a s tím spojené problémy vyvolala Evropa?

Já jsem se to dozvěděl až dnes!
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/amerika/397347-obama-evropani-to-v-libyi-po-li.html

Nejlepší odpověď
Agneta

Samozřejmě. Jen nevím, proč toho Assada chtějí svrhnout, prý utlačuje své občany. Co je nám do toho, kdo utlačuje občany? Myslím, že v Saudské Arábii to je ještě tisíckrát horší…
Vždyť moc dobře vědí, co by po Assadovi přišlo.

Další odpovědi
lota

Ne, tak to jsem nevěděla.

klumprt

Tak, jako se nehodí demokracie do islámu, stejně se nehodí islám do demokracie. Navrhuju na jedné straně se izolovat od cizích problémů, na druhé straně přísně kontrolovat imigraci.
Možná to zní bezcitně, ale měli bychom si konečně připustit, že řešit všechny bolístky světa nedovedem, ale hlavně ani nemusíme. Podělalo se toho už docela dost na to, aby bylo jasné, že to nikdy nikam nevede. Kočku se psem nezkřížíš.

Dismas

Allah, Syria, Bashar!

xxx3

„vyvolala“ je špatné slovo a „Evropa“ také není přesné vymezení. V tom konfliktu se ovšem (až po jeho vypuknutí) nejvíce angažovala Británie a Francie, to je realita.

Drap

Agneta: Assad nemá s Lybii nic společného. Problém je však zřejmě s Lybii společný. Lybijcům se také dařilo dobře , měli však ropu a v zájmu demokracie a americké svobody bylo nezbytné ho zrušit.

Drap

Omlouvám se Agnetě

mosol

Drap:přečti si pořádně otázku.

Drap

Díky za upozornění, už jsem opravil