Avatar uživatele
Drap

Věděli jste, že konflikt v Libyi a s tím spojené problémy vyvolala Evropa?

Já jsem se to dozvěděl až dnes!
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/amerika/397347-obama-evropani-to-v-libyi-po-li.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Agneta před 2966 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Agneta

Samozřejmě. Jen nevím, proč toho Assada chtějí svrhnout, prý utlačuje své občany. Co je nám do toho, kdo utlačuje občany? Myslím, že v Saudské Arábii to je ještě tisíckrát horší…
Vždyť moc dobře vědí, co by po Assadovi přišlo.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lota

Ne, tak to jsem nevěděla.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Tak, jako se nehodí demokracie do islámu, stejně se nehodí islám do demokracie. Navrhuju na jedné straně se izolovat od cizích problémů, na druhé straně přísně kontrolovat imigraci.
Možná to zní bezcitně, ale měli bychom si konečně připustit, že řešit všechny bolístky světa nedovedem, ale hlavně ani nemusíme. Podělalo se toho už docela dost na to, aby bylo jasné, že to nikdy nikam nevede. Kočku se psem nezkřížíš.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dismas

Allah, Syria, Bashar!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xxx3

„vyvolala“ je špatné slovo a „Evropa“ také není přesné vymezení. V tom konfliktu se ovšem (až po jeho vypuknutí) nejvíce angažovala Británie a Francie, to je realita.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Drap

Agneta: Assad nemá s Lybii nic společného. Problém je však zřejmě s Lybii společný. Lybijcům se také dařilo dobře , měli však ropu a v zájmu demokracie a americké svobody bylo nezbytné ho zrušit.

před 2966 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

Omlouvám se Agnetě

před 2966 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosol

Drap:přečti si pořádně otázku.

před 2966 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

Díky za upozornění, už jsem opravil

před 2966 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek