nyjono

Věděli jste, že je to s padělky tak snadné a tak časté? A hrozné?

Docela mě polilo horko.

Může být dlužník z kohokoli raz dva.

https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/overeni-padelku-v-cesku-urednice-mela-pochybnost-tak-si-vzala-lupu-a-rekla-uz-to-vidim-je-to-prave-67028?dop-ab-variant=8&seq-no=3&source=hp

Nejlepší odpověď
Kepler

No, to je na pováženou, pokud sám zdroj není hoax. Takových už bylo…Jak se to asi může normální občan dozvědět?

Další odpovědi
EKSOT123

Nevěděl. Vlastně je na pováženou, kolik je např. na bankovkách ochranných prvků, a tady se pouhým podpisem může rozhodovat o podstatně větších částkách. To je šílené. Určitě by šlo něco dát do zákona.
Třeba, že by se to muselo podepisovat přímo u ověřovatele, nebo by podpisující musel celý text, nebo aspoň klíčové věci z textu psát rukou, nebo by to muselo být na papíře, na který nejde tisknout,… nevím, něco by šlo vymyslet.