Věděli jste, že instatní puding vyčistí sklo od vodního kamene?

Dlouho jsem si lámal hlavu, čím se mi podařilo tak zázračně vyčistit sklenici, kterážto už dávno nebyla průhledná. Myslel jsem, že jsem to čistil pramenitou vodou z práce, leč nyní jsem zjistil, že to dělá mé vaření pudingu! (V oné sklenici míchám várku, kteroužto pak přilévám do vroucího mléka.) To obsahuje nějakou žíravinu, či co? :S

Nejlepší odpověď
ten který je

Smícháním pudingu s vodou jdou umýt také okna.Je to jeden z mnoha starých vychytávek našich babiček.:-)

Další odpovědi
Löwe

Stejně jako coca-cola odstraní rez 🙂

Minas

Pšš.. Korporace tě zničí, prodávej puding na vodní kámen!

bolak

čímž chceš vlastně říct, že ten bordel který jsi měl ve sklenici (zřejmě léta, když píšeš že "dávno nebyla průhledná), jsi dnes snědl v pudinku..