_136

Věděli jste, že existuje tolik sexuálních poloh?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Znám jich o dost VÍCE! Kámasútra patří mezi (dobrovolně) POVINNÉ vzdělání a na rozdíl od mnohé povinné školské četby je zajímavá. Přinejmenším ve školním věku určitě a zkoušet všechny její polohy (některé jsou fakticky krkolomné) patřilo mezi oblíbenou činnost zdravé, aktivní mládeže. ;) :)

BTW – to vážně nevidíš, že mnohé pozice se v tom obrázku OPAKUJÍ? ;) :D :D

Další odpovědi
paul1

Opakují se, skoro všechny tam jsou 2×, takže je jich vlastně polovina.

Rokio

Nevěděl. Je jich opravdu hodně.

quentos

Ano, zato ty pořád nevíš, že před „že“ ve funkci spojky se píše čárka.
Jak již bylo řečeno, je jich daleko více. Viz např. knihu „365 způsobů milování“ V. Budinského.

Dochy

Vždyť jich tam máš jen 12. To snad nemyslíš vážně!
To už jsem jich i já vyzkoušel výrazně víc a to nejsme žádní gymnasté.

paul: Opakují se horizontálně i svisle, takže 1/4.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Daidal

Ve skutečnosti jich existuje mnohem víc. Některé jsou třeba základnější, ale v konečném důsledku jsou jich spousty.