Věděli jste, že Dáda Patrasová hrála v českém zombie hororu/slasheru?

Film se jmenuje Choking Hazard. Odkaz na klip klip: https://youtu­.be/bE7e0TEfkbQ

Nejlepší odpověď
seraphico

Věděl jsem to, ale film jsem nikdy neviděl a pravděpodobně ho nikdy ani neuvidím. 😄

Další odpovědi
cochee

Věděl. Film mám na kuriozním médiu – oboustranném DVD disku, vyšel jako příloha v časopise, který jsem kdysi odebíral.

Kazatel

Já už se lekl, žes jí snad viděl teď někdy. Jó, ten film, docela propadák.

elkon

Patrasová mě nezajímá.