marci1

Věděli jste, že Cipísek bije ženy ? 🙂Jen jestli policisté Cipíska vyslechli ! 🙂

http://brno.id­nes.cz/dvojice-se-se-opila-a-poprala-opili-muz-svadel-vinu-na-cipiska-ptg-/brno-zpravy.aspx?c=A141222­_102912_brno-zpravy_vh#utm_sou­rce=rss&utm_me­dium=feed&utm_cam­paign=zpravodaj&ut­m_content=main

Nejlepší odpověď
gecco

To je dneska mládež!!!
;-DD
Asi Rumcajs výchovu potomka nezvládl…

Další odpovědi
anonym

Pokud má člověk rozšířené vědomí drogami či sektářskými kecy(často oboje),tak je většinou otevřený astrální inteligenci,která má astrální tělo – tvar(smyšlené) a která je protivná (někdy i kladně ve smyslu vyvažující).
Doplňuji:
(alkohol a tabák jsou legální drogy)

zjentek

Čeněk ..........ále raděj nic

gecco

😉