štamgast

Věděli jste to?

Dnes jsem náhodou narazil na link pro internetové vysílání Severokorejské televize! Pro zájemce: mms://112.170­.78.145/chosun
Kim dovolil vysílat do světa, to se divím…

Odpovědi
led

Pokiaľ to je vládna televízia, tak je to normálny spôsob sebareklamy politického zriadenia. Tomu sa niet čo diviť. Prekvapením by bola možnosť všeobecného pripojenia internetu na severokorejské stránky a pre domácich na zahraničné stránky. Teda okrem oficiálnych a preverených pracovníkov.

Funna

a proč by nepovolil vysílat do světa?…šířit svou idelogii za hranice státu je přece plus, ne?…tohle mne teda vůbec nepřekvapuje…to kdyby povolil přijímat zprávy ze světa, to by hodně udivilo…