Zacheus

Věděli jste předevčírem o obci Hrušky?

Nejlepší odpověď
Arne1

Ano. Je to velmi známá obec cestou na Hodonín. Víno a třešně.

Další odpovědi
Kepler

Já ano, od té doby, co mě kámoš lákal na víno z Hrušek. Sem si říkal, jak tohle může chutnat, o vínu z hrušek jsem jaktěživ neslyšel…

marci1

Ano. Dcera mé bývalé sousedky se vdala do Prušánek a to je kousek od Hrušky. Často o ní mluvila. 🙂

Pepa25

Ano. Z postižených obcí jsou ale asi nejznámější Mikulčice – všichni jsme se ve škole učili o vykopávkách slovanského hradiště v obci …

Ametyst

Nejen o obci Hrušky, ale ani o tornádech ve Střední Evropě.

Drap

Ano

iceT

Ne, ale znám obec Hruška v Olomouckém kraji.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.