Věděl by někdo, co se stalo?

co se stalo? Při stahování filmu mi zčernal monitor,aparátek nereagoval vůbec na nic.Ale kontrola svítila.Zapnuto.Už jsem si myslel,že to šlo kukat(odešelPC),ale pak jsem vytáhl šňůru ze sítě,zapnul,fun­guje.Objevila se mi v podstatě výstraha,nouzový režim.Málokdy k vidění.Vše se zdá být O.K.,ještě spustím testy,ale moc to nechápu,i když podezření mám.VĚDĚL! by někdo,CO se stalo? Díky.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

nevím jak dlouho to stahovalo ten film, ani nevím jaké je nastavení počítače, ale mohlo by to být:

  1. přešel do režimu spánku a monitor se vypnul
  2. film nějaký, že jej nepobrala grafika a tak to grafika vyhodnotila jako chybu a vypnula se
  3. nevím

Doplňuji:
a nebo je to prostě
.
r o z b i t ý

Další odpovědi
GangstaHelper

To není jednoduché, stejně jako diagnostika problémů na počítači je velká věda.

Pokud se to stane jednou, nezabýval bych se tím. Pokud se to stane vícekrát, je pravděpodobné, že zdroj problému nenajdete, je třeba s tím nadále fungovat.

Možné příčiny:

Podpětí/přepětí sítě (elektrické)
Krátký výpadek sítě
Selhání zařízení v PC – možná způsobeno i přehrátím, není to ale podmínka (hlavně graf. karta, základní deska, processor, nebo i často opomíjený Zdroj)
Zkrat v PC (ikdyž většinou dojde k okamžitému vypnutí).

Pokud máte starší počítač jak 4–5 let z méně kvalitních komponentů (zde se stáří projeví hlavně u zdroje a základní desky, kde jsou náchylné kondenzátory), začne být menší spolehlivost docela očekávaným symptomem.

Na dálku se těžko diagnostikuje, to je třeba vidět.

Tombik

Já bych to tipnul na to přepětí grafické karty. Já mám malý notebook a snažil jsem se tam rozchodit něco, co jsem stěží rozchodil na stolním počítači. Notebook totálně zkolaboval a dlouho se nechtěl z5 nahodit. Na stolním počítači se mi také několikrát stalo, že jsem měl málo proudu (pro pochopení, měl jsem ho v prodlužce, kde bylo připojeno dalších několik přístrojů). Tak jsem uvedl dva praktické případy.

speedy111

tak jo ja sem na pocaku od 5 let a je mi 13 let a pomohu hele nesmis to nechat dlouho v nabiječce muze skratovat cip nebo baterie a nebo si stím stahla/hl červa neboli nebezpečnejší fázi viru a nebo si mel/a stesti ale nenechavej to furt v nabiječce přez noc to vypni z nabijecky

Zdroj: moje hlava